Oyun Sifu Etail'de 165 TL

Mamix20

Hectopat
Yer
Denizli
Daha fazla  
Son düzenleme:
Yaz indirimin de düşer mi daha acaba yoksa beklemeden alsam mı ya. 100 110 lira civarına düşer diye bekliyorum yaza ama düşer mi acaba?

40 dolar oyun kaç olsun istiyorsun? 50-60 mı? Fiyatı az bile yükseltmişler şu kura baksana.

Daha ucuza gelmiyor ki. 173 oluyor Nays ile.
Kurun kaç olduğunu biliyorum, şu güne kadarda farklı platformlardan fiziksel de dahil 1000'den fazla satın alım gerçekleştirmişimdir. Hangi fiyattan talep görüp görmeyeceğini Türkiye standartlarında tahmin etmem zor olmuyor bu tecrübemden ötürü. Kur arttı, fiyatı çarpalım diyip arttıran firmalar kadar zamların geri alındığı veya tekrar fiyat düzenlemesi gelen oyunlar gördük. Hala 100 TL altına satın alınabilen TripleA GOTY ve seviyesinde oyunlar varken, ve üstüne çıkışının üstünden 1 yıl geçmişken bu fiyata inat etmek; bunu çoğu kişiye hitap etmeyen ( ben denedim bitirdim, eğlenceli ama dediğim gibi haketmiyor ) bir oyunla yapmak potansiyelini harcama aptallığıdır. Dijital/Eğlence sektörü olduğu zaman konu "40x20 ettimi sana 800" gibi basit çarpanlarla yürümez iş. Benzer yorumları çok gördüğümden ve artık "çıkar telefonunu gibi" irite edici bir hale geldiğinden dolayı cevap yazma gereği hissettim, umarım böyle yorumları daha az görür, daha bilinçli ve tepki vermesini bilen tüketiciler oluruz; iyi akşamlar.

Geri
Yukarı