Sigarasız ortamda sigara kokusunu almak

Amogaçi

Hectopat
Sigara kullanmıyorum, eğer birisi benim yanımda o gün içerisinde uzun bir süre sigara içtiyse veya içtiği sigaranın dumanına doğrudan maruz kaldıysam ertesi gün bile hala burnuma sigara kokusu geliyor. Üstüne sinmiştir demeyin kıyafetleri değiştirsem de, etraftakilere "şu an burası sigara kokmuyor mu?" diye sorsam da kimse sigara kokusunu almıyor ama ben hala alabiliyorum. Bunu defalarca yaşadığım için artık tam olarak ne kadar sürdüğünü de biliyorum, sigaralı ortamdan çıktıktan bir gün sonrasına kadar devam ediyor. Bu durumu yaşayan var mı?

Çok yakınında durduysanız burnunuza parçacık girmiş olabilir bazı sigaralarda uçuşuyor

Valla bizim burda da ara sıra içiyorlar şimdi ramazan ayından dolayı azaldı, ben pek öyle hissetmiyorum belki bu koku hücrelerin sen sigara kokusunu hissetmek istediğinde tetikleniyor olabilirler ama belki sağlık sorununun bi işareti de olabilir 🤔

Vallahi bizim burada da ara sıra içiyorlar şimdi ramazan ayından dolayı azaldı, ben pek öyle hissetmiyorum belki bu koku hücrelerin sen sigara kokusunu hissetmek istediğinde tetikleniyor olabilirler ama belki sağlık sorununun bir işareti de olabilir 🤔

Maalesef ramazan ayında hala içenler var pek azaldıgını sanmıyorum.

Geri
Yukarı