Sigarayı bırakmak

Hocam internette bir video görmüştüm. Sigara içerken sigara içtiğini bilerek içmeye çalışın diyordu. Yani o anki tek uğraşın sigara olsun. Arabada ya da birşey izlerken falan değil yani. Otur bir yere sigaraya bakarak böyle. Herhalde tadı kötü mü geliyor o yüzden mi sigara bıraktırıyor anlamadım ama böyle diyordu. Videoyu bulup atabilirim isterseniz.

Bence siz içmek istiyorsunuz hala. Böyle bir bahane görmedim. Ayrıca 15 yaşındaymışsınız. İçmeyin. Kızlar size düşmeyecek veya havalı olmuyorsunuz.

Zaten kızlar istiyor 1. 2. si kız merakım yok sadece zevkli 3 kız içiyor ben de 4. yüm aralarında.

Bırakmak zor. Kendinizi bir boşlukta hissettiğinizde acilen meşgul edecek bir şeyler bulun. Sigara içenlerin yanından kesinlikle uzak durun sigara sohbet ikilisi sizin tekrar başlamanıza sebep olur. Ve son olarak kesinlikle evde işte okulda sigara bulundurmayın.

İşin doğrusu hiç başlamamak. Ama geçmiş artık.

Boşluk hissini yenmek basit. Yemek yemek oyun oynamak vs.

O kızlardan hayır gelmeyecek biliyorsunuz değil mi?

Evet ama dedim ya kız merakından değil. Hevesim vardı 9 da zaten. 10. sınıfım arada bir içerim. Sigaraya para vermek yerine creatin ve protein tozuna veririm daha iyi.

Fazla uzatmam ya eskisi gibi haftada 1 paket bitirmem de sadece arada 1 serviste beraber bitiririz.

Hocam azıda zarar çoğuda kanser riski çok fazla boşuna para veriyorlar sigaraya bir işede yaramıyor hep zarar bence öyle arkadaşlarla takılma pek.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…