Signal, Kullanıcı Adları Özelliğini Test Ediyor

Ali Güngör

Genel Yayın Yönetmeni
Yönetici
Yer
İstanbul Türkiye
Daha fazla  
Meslek
Technopat
Profil Kapağı
1523300036
Signal Kullanıcı Adları

Signal, kullanıcıların kendi benzersiz ve özel kullanıcı adlarını oluşturmalarına olanak tanıyan yeni bir özelliği test ediyor. Özellik ilk olarak X’te @lukOlejnik tarafından paylaşıldı. Ekran görüntüsüne göre, kullanıcılar profilleri için telefon numarası bulmayı da devre dışı bırakabilecekler. Kullanıcı adları özelliği aynı zamanda kullanıcılara mesajlaşma uygulamasında diğer kişilerle sohbet başlatmak için telefon numaraları yerine QR kodlarını paylaşma […]

Devamı: Signal, Kullanıcı Adları Özelliğini Test Ediyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Eki Görüntüle 2008453
Signal, kullanıcıların kendi benzersiz ve özel kullanıcı adlarını oluşturmalarına olanak tanıyan yeni bir özelliği test ediyor. Özellik ilk olarak X'te @lukolejnik tarafından paylaşıldı. Ekran görüntüsüne göre, kullanıcılar profilleri için telefon numarası bulmayı da devre dışı bırakabilecekler. Kullanıcı adları özelliği aynı zamanda kullanıcılara mesajlaşma uygulamasında diğer kişilerle sohbet başlatmak için telefon numaraları yerine QR kodlarını paylaşma […]

Devamı: Signal, Kullanıcı Adları Özelliğini Test Ediyor
Kaynak Technopat

Devamı için yukarıdaki bağlantıya tıklayın...

Discord gibi gibi.

Ah ah sektörde Signal, Telegram gibileri varken WhatsApp gibi bir markaya zorunlu bırakılmak çok kötü.

Ben bütün çevremi Signal'e başlattım. Gayet beğendiler sizde bir deneyin başlatmayı.

Ben bütün çevremi Signal'e başlattım. Gayet beğendiler sizde bir deneyin başlatmayı.
WhatsApp halk arasında kalıplaştığı için insanları başka bir alternatife yönlendirmek zor.
Hocam iş yeri grupları bile Whatsappta kurulduğu için kişilerin geçmesi zorlaşıyor. Bir de şu an herkes Whatsapp kullandığı için 2 kişiyle aynı anda tek uygulamadan konuşma rahatlığı var diğer türlü durmadan uygulama değiştirmek gerekiyor. Signal bu iş için bi entegrasyon getirse hiç beklemeden geçerim. Bilgisayarda Whatsappı günlük kullanmak cidden dert oluyor çünkü.

Geri
Yukarı