Sigortasız motor satarken ne yapılmalı?

kubicayir

Picopat
Daha fazla  
Motorumda sigorta yok. Alırkende yoktu geçici sigorta yapıp vermişlerdi. Fakat birkaç yerden geçici sigortanın kaldırıldığını duydum ne yapacağım?

Motorumda sigorta yok. Alırkende yoktu geçici sigorta yapıp vermişlerdi. Fakat birkaç yerden geçici sigortanın kaldırıldığını duydum ne yapacağım?
Alan kişi için önemli bi durum ise almaz. Senin içinde alırken geçici sigorta yapmışlar sonuçta.

Karşı tarafa haber ver sen geçici sigorta olduğunu.

Geçici sigortada yok ki şu an. Arkadaş mecburen geçici sigorta yaptırdı 900 TL falan tuttu. Sonra devri verdikten sonra geri gitti iptal ettirdi. Parasını geri aldı büyük ihtimalle.

Geçici sigortada yok ki şu an. Arkadaş mecburen geçici sigorta yaptırdı 900 TL falan tuttu. Sonra devri verdikten sonra geri gitti iptal ettirdi. Parasını geri aldı büyük ihtimalle.
Tamamen kalktı ise yapacak bir şey yok hocam.

Geçenlerde geçici sigorta yaptırıp motor aldım yapılıyor sanırım. 800-900TL bir şey.

Satış öncesi sigorta yapıp satış sonrası iptal edilebilir. Kalkma gibi bir durum yok. Böyle bir şey kalkamaz zaten. Yazarsanız yardımcı olurum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…