Şiir için aradığım fon müziğini bulamıyorum

unnamedington

Megapat
Makaleler
27
Öncelikle merhabalar sevgili Technopat ailesi. Sizlere bir şiirin fon müziğini bulmak konusunda yardım isteyecektim. Nazım Hikmet'in en sevdiğim şiirlerinden birisi olan Yaşamaya Dair adlı şiirini bir sahnede seslendirmem gerekecek. YouTube'da araştırdığım kadarıyla Genco Erkal'ın seslendirmesi ve Fazıl Say'ın bestesiyle beraber ortaya çıkmış harikulade bir video var. Fakat sorun şu olacak ki maalesef fon müziğini bir türlü bulamıyorum. YouTube'da arattığımda çoğu videolar Genco Erkal'ın sesi ile beraber fon müziğini eklemişler. Keşke sadece fon müziği olan bir video bulabilseydim. Eğer bulabilirseniz bana yardım etmenizi istiyorum. Oldu da bulamadınız canınızı sıkmayın. Aynı tonda bir fon müziği de bulabilirseniz yerini doldurabilir. Aşağıda bıraktığım videodan yararlanabilirsiniz. Bu konuda yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden teşekkür ediyorum.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı