Sıkıldığımda yapabileceğim yiyecek veya içecekler

MScofield

Hectopat
Makaleler
7
Tekrardan selamlar, bilgisayar oynarken yanında yiyecek veya içecek bir şeyler yapmak istiyorum, tavsiyeleriniz nelerdir?(Kolay yapılabilecek bir şey olursa çok güzel olur.)

Ekmek arası kaşar, domates ve şundan. Baharatlı çubuk kraker gibi bir tadı var, güzel oluyor.

4AFB9D6C-FA92-434F-A3EB-746F185077CA.png

Pratik bir içeçek öneriyorum. 7-8 yaprak nane limon kabuğu ama dikkat beyaz yerlerini alma acımsı bir tat gelir ve bunları 1 yemek kaşığı şekerle ov iyice. 3-4 dakika kadar ovacaksın ardından kaç kişilik yapmak istiyorsan o kadar bardak su. Ben genel olarak 4 bardak suya 2 yemek kaşığı şeker atıyorum kabuğunu aldığın limonun "1" limon suyu ve dolapta yarım saat 1 saat demlendir ve fresh bir içecek sahibisin artık. Cool lime tarifinin ev versiyonu diyebiliriz. Hem ailenle hem de arkadaş evindeysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin :) Afiyet olsun.

Light ton balığı + mayonez + turşu + sandviç ekmeği. Ton balığını mayonez ile güzelce ez, turşuları dilimle ekmeğin arasında doldur 10/10.

Not: Yağlı ton balığıyla deneme ağır olur.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Kızartılmış ekmeğin üzerine tavada biraz ısıtılmış salça. Onun üzerine kekik, nane, pul biber.
Yanına yağlı inek-koyun kelle peyniri. Demli çay.
Sıkıldığımda yaptığım yiyecek kombolarından biri, özellikle kahvaltıda ve gece acıkınca muhteşem gidiyor.
Ekmek arası olarak aynı şekilde ekmeğin arasına kelle peyniri, tereyağı, isteğe bağlı toz biber.

Yanlışlıkla çözüldü yaptım cevaplarını hala bekliyorum,ancak biraz daha her zaman evde olabilecek şeylerle alakalı tarif söylerseniz güzel olabilir.
Pratik bir içeçek öneriyorum. 7-8 yaprak nane limon kabuğu ama dikkat beyaz yerlerini alma acımsı bir tat gelir ve bunları 1 yemek kaşığı şekerle ov iyice. 3-4 dakika kadar ovacaksın ardından kaç kişilik yapmak istiyorsan o kadar bardak su. Ben genel olarak 4 bardak suya 2 yemek kaşığı şeker atıyorum kabuğunu aldığın limonun "1" limon suyu ve dolapta yarım saat 1 saat demlendir ve fresh bir içecek sahibisin artık. Cool lime tarifinin ev versiyonu diyebiliriz. Hem ailenle hem de arkadaş evindeysen arkadaşlarınla paylaşabilirsin :) afiyet olsun.

Yanlış anlamayın en iyi cevap sizinki ancak çözüldü olacağını bilmiyordum.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı