Sıkılmadan oynanabilecek oyun tavsiyesi

TheHub

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
• Laptop: Hp Victus 16-S0024NT • İşlemci: AMD Ryzen 5 7640HS • Ekran kartı: Laptop Rtx 4060 • RAM: (2x8) 16 GB 5600 Mhz Ddr 5 • SSD: Samsung PM9A1 MZVL2512HCJQ PCI-Express 4.0 512 GB M.2 SSD
• Windows 10 Pro
•Mause: Bloddy A90
•Kulaklık: Gamepower Medusa Rainbow
Meslek
Öğrenci
RAM
4 GB (3.87 GB KULLANILABİLİR)
SSD veya HDD modeli
HDD 5400RPM 500 gb
Ekran kartı
GT 610M , İntel hd graphics
İşlemci
intel pentium b960
Selam buna benzer konu açmıştım. Ama pek cevap gelmedi şimdi istediğim oyun türü fark etmez bütçede fark etmez ama sıkılmadan oynanabilecek sarar oynadıkça oynayası gelen bir oyun var mı? Tek sıkıntı düşük sistem olsa olur.

RDR2 Detroit GoW TLOU Uncharted GTAV.

Vallaha hocam bayağı oldu konuyu açalı söyle diyimhalen bu sistemdeyim hayırlısıyla perşembe Kuveyt'ten laptop alacağım RTX 4060'lı o tür oyunlar severim ama artık SSD ve 8 GB RAM'de taktım sevdiğim oytun türü ETS 2 mesela CS CoD FPS türü genel Online oyun hikayelide severim oyuna bağlı öyle durgun sevmem açık dünyada severim.

Vallaha hocam bayağı oldu konuyu açalı söyle diyimhalen bu sistemdeyim hayırlısıyla perşembe Kuveyt'ten laptop alacağım RTX 4060'lı o tür oyunlar severim ama artık SSD ve 8 GB RAM'de taktım sevdiğim oytun türü ETS 2 mesela CS CoD FPS türü genel Online oyun hikayelide severim oyuna bağlı öyle durgun sevmem açık dünyada severim.

Wolfenistein serisine bakın isterseniz FPS türüdür.

Geri
Yukarı