Silikon işlemci Mac'e nasıl Kali Linux kurulur?

Christopher

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, M2 MacBook Air kullanıyorum. Sanal makinede nasıl ücretsiz şekilde Kali Linux kurabilirim? Yardımınız için teşekkürler.

Merhaba, aynı şekilde bende aynı konu üzerinden yaklaşık 3 gündür araştırıyorum. UTM üzerinden kurulum deniyorum fakat her seferinde farklı bir sorun ile karşılaşıyorum.
Kali kurulumu sende sorunsuz çalışıyorsa, kurulum detaylarını benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.

Merhaba, aynı şekilde bende aynı konu üzerinden yaklaşık 3 gündür araştırıyorum. Utm üzerinden kurulum deniyorum fakat her seferinde farklı bir sorun ile karşılaşıyorum.
Kali kurulumu sende sorunsuz çalışıyorsa, kurulum detaylarını benimle paylaşırsanız çok memnun olurum.

Ben kurmadım fakat arkadaşımın M1 Mac Air model bilgisayarına utm üzerinden kurabildik. Başta sürekli hata ile karşılaştık fakat ama yabancı forumlardan falan bakarak bir şekilde yapabildik size kaynağı atmak isterdim fakat kurulum detaylarını hatırlamadığımdan dolayı bakınmama rağmen bulamadım. Umarım kurabilirsiniz.

Kali Linux sayfası ve kurulumla ilgili video. MacBook Air M1 kullanıyorum. Bu şekilde kurulum yaptım. Kurarken bir sorun yaşamadım. UTM'i gerek olmadıkça kullanmıyorum. Özel bir sebebiniz yoksa VMware Fusion kullanabilirsiniz. Kişisel kullanımı ücretsiz.

Geri
Yukarı