Silinen aygıt sürücüsünü geri getirme

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Mehmet Sima

Hectopat
Daha fazla  
Ethernet driveri sildim. Windows 10 forumunda bir uzman yazmıştı silinen aygıt geri tekrar yüklenir diye. Hata veriyordu. Sildikten sonra geri gelmiyor. Eski donanım ekle seçeneğinden bulmaya çalışmaya denesem de gözükmüyor. Bu yüzden laptop bilgisayarımda internet yok.

Ethernet : Realtek RTL8723BS model bu driverleri indiriyorum güncellemek için aygıt yönetici gözükmediği için tekrar yükleme yapamıyorum. Yani ne kadarda bulsam driver olmuyor. Format attım yine olmadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sildikten sonra bilgisayarı yeniden başlatmanız gerekir, böylece aygıt yeniden tanımlanacak.

Şimdi benim laptop Wi-Fi sorunu yoktu. Sonra bir gün açtığımda kırmızı oldu İnternet yeri ve okuduğuma göre kaldırdım aygıt yöneticisinden geri yükleme falan yapsın diye. Yeniden başlatmıştım her neyse sonra tekrar yeniden başlattım. Geri gelmiş ben bir şey yapmadan. O kadar uğraştım kendi kendine nasıl geldi ise normal mi bu? Şimdi ethernetin yeni Driver'i var. Otomatik olsun. Manuel masaüstüne indirip olsun ya da Driver programları ile olsun bir türlü yüklenmiyor. Yükleniyor yazıyor öyle dönüyor saatlerce.

Son olarak teşekkürler yardımın için.

Benim aynı şekilde Intel grafik kartının sürücüsü silindi. Çok teşekkürler. Alllah a şükür oldu.

Donanım Kimliği ile birlikte yeni konu açtığınızda size güncel sürücünü bağlantısını sağlayabiliriz.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı