Silinen Konu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Favicon

Kilopat
Daha fazla  
Bugün saat. 13:00 civarında bir konu açtım ve yayınladım. Ardından gözden geçirme için beklemeye başladım. Saat 14:33'e kadar ara ara toplamda 4 kez olmak üzere konuyu kontrol ettim ve bulmak için de profilimdeki etkinlik akışı kısmını kullandım. Daha sonrasında açık olan sekmeyi 14:33'te yenileyince konunun artık o linki kullanmadığını farkettim çünkü hata vermişti. Hemen profilime ve sonra da etkinlik akışına gittim. Ve konu yoktu. Biraz beklemeye karar verdim zira moderatörler konuyu okuyor olabilirdi ve linkin geçerli olmamasının sebebinin konunun yerini (kategorisini) değiştiriyor olabileceklerini düşündüm. Fakat iki buçuk saat sonunda (bunu yazarken saat 17:02) hala konunun açılmadığını ve konuya ulaşamadığımı görünce aklıma bir şey dank etti. Daha öncesinde gözden geçirme sürecinde hiç böyle bir şey yaşamamıştım. Bu yüzden böyle bir konu açıp harbiden de konuların silinip silinmediğini sormaya karar verdim. Bu arada konuda sakıncalı olduğunu düşündüğüm hiçbir şey yoktu. Olsaydı da moderatör sadece o kısmı silip bana uyarı ya da kısıtlama cezası verebilirdi herhalde? Bu arada konu Bilge Adam Akademinin başlattığı bir kampın tercih edilebilir olup olmamasıyla ilgiliydi.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı