Silinen numaralar tekrar geliyor

kadirbulut10

Decapat
Makaleler
1
Arkadaşlar, kafayı yiyeceğim. Normal rehberden silinmiyor numaralar. Ben de kişiler diye program indirip oradan sildim ama sorun şu: Telefon yeniden başlatınca tekrar geliyor ve kişiler içe aktar deyince hâlâ duruyor numaralar. Nasıl ettiysem silemedim. Babamdan 8 tane var. Siliyorum, yine duruyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende de bir ara olmuştu bunun çözümü şudur telefonda rehber kaydetmenin birçok yolu var rehber ayarlarında eğer sime kayıtlı ve telefona kayıtlı seçenekleri var ikisini birden seçersen ikisini de telefona yüklüyor bu yüzden aynı kişiden birçok kişi oluyor bunun çözümü rehber ayarlarına girip oradan sadece artık simdekilerimi istiyorsun ya da telefondaki kayıtlarımı istiyorsun onu seçmek diyerlerini seçmeyerek teke düşürebilirsin çözemessen yine detaylı yardımcı olurum.

Bende de bir ara olmuştu bunun çözümü şudur telefonda rehber kaydetmenin birçok yolu var rehber ayarlarında eğer sime kayıtlı ve telefona kayıtlı seçenekleri var ikisini birden seçersen ikisini de telefona yüklüyor bu yüzden aynı kişiden birçok kişi oluyor bunun çözümü rehber ayarlarına girip oradan sadece artık simdekilerimi istiyorsun ya da telefondaki kayıtlarımı istiyorsun onu seçmek diyerlerini seçmeyerek teke düşürebilirsin çözemessen yine detaylı yardımcı olurum.
Kişiler siliyorum tekrar geliyor usim1 de kayıtlı herhalde başka bi uygulama indirdim öyle yazıyo .
Buldum simkartta kayıtlımış numaralar normal bi uygulamadan falan silince gitmiyor yediden başlatınca tekrar geliyor sizden şunu istiyordum kökten nasıl silcem bunları.
:) çözümü buldum @ByOver den başka kimse yardımcı olmadı sjsj aşağıdaki ekran görüntüsü ne tıklayın indirin o uygulamayı silin oradan numaraları arkanıza yaslanın sonrada içinizden bi teşekkür edin yeter.

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüleri_20220202-182353.png
    Ekran görüntüleri_20220202-182353.png
    890,2 KB · Görüntüleme: 101
Son düzenleme:
Kişiler siliyorum tekrar geliyor usim1 de kayıtlı herhalde başka bir uygulama indirdim öyle yazıyor.
Buldum simkartta kayıtlımış numaralar normal bir uygulamadan falan silince gitmiyor yediden başlatınca tekrar geliyor sizden şunu istiyordum kökten nasıl sileceğim bunları.
:) çözümü buldum kimsede yardım etmedi sjsj aşağıdaki ekran görüntüsü ne tıklayın indirin o uygulamayı silin oradan numaraları arkanıza yaslanın sonrada içinizden bir teşekkür edin yeter.

Başkan ben Huawei kullanıyorum Android yani eğer seninde Android sistemin varsa rehbere gir oradan ayarlara gir ve görüntüleme tercihi yazıyor oradan tümünü seç ve rehberi birleştirir çözüm bu artık sana kalmış gerisi.

(Kimsede yardım etmedi) sözüne üzüldüm çünkü benim söylediğim yol bir çözüm hatta bir program indirmeden yapılan kesin bir çözüm neyse o zaman sorun çözüldüğüne göre görüşmek üzere.

Başkan ben Huawei kullanıyorum Android yani eğer seninde Android sistemin varsa rehbere gir oradan ayarlara gir ve görüntüleme tercihi yazıyor oradan tümünü seç ve rehberi birleştirir çözüm bu artık sana kalmış gerisi.

(Kimsede yardım etmedi) sözüne üzüldüm çünkü benim söylediğim yol bir çözüm hatta bir program indirmeden yapılan kesin bir çözüm neyse o zaman sorun çözüldüğüne göre görüşmek üzere.
Ağa be ben o çözümü daha önce demedim olmadı zaten :) sözümü giri alıyorum senden başka kimse yardım etmedi.

Yeni konular

Geri
Yukarı