Silinen Office programları nasıl geri yüklenir?

aurorasI0

Picopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Az önce bilgisayara format attım ve bilgisayarcının kurduğu Office programları falan silindi şimdi de ürün anahtarı istiyor. bilgisayarcıyı aradım 400 TL ücret istiyoruz dediler. geri nasıl kurulum yapacağım Allah rızası için yardımcı olur musunuz?

Az önce bilgisayara format attım ve bilgisayarcının kurduğu Office programları falan silindi şimdi de ürün anahtarı istiyor. Bilgisayarcıyı aradım 400 TL ücret istiyoruz dediler. Geri nasıl kurulum yapacağım Allah rızası için yardımcı olur musunuz?

İnternetten crack indirebilirsiniz. Bilgisayarcıda crack indirmiştir başka açıklaması olamaz.

Bunu tek bilgisayarda defalarca kez kullanabilirsin ama ikinci bir cihaza gectiginde kullanamazsin. Benim attığım o yönden daha iyi 5 cihaza kadar destekliyor. Ama bunu da alabilirsin site güvenilir hiçbir üründe sıkıntı yaşamazsın.
hocam sizin attığınızda süre sınırına 3 ay diyor o yüzden diğerinde süre sınırı yok anladığım kadarıyla peki bir de mesela pcye format attıktan sonra aynı anahtarı tekrar aynı pcye girince kabul ediyor mu

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı