Silinen Valorant hesabını kurtarma

denizyıldızı

Centipat
Oyun oynarken aniden sinirlenip ve ses ayarlarını oynama yaptığım halde düzeltemediğim için sildim, 30 gün hakkım var. Sonra vazgeçtim ve destek ekibine mesaj attım ama hala cevap gelmedi. Şu an çıldırıyorum hesabımı geri istiyorum. Bu durumu yaşayan var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyun oynarken aniden sinirlenip ve ses ayarlarını oynama yaptığım halde düzeltemediğim için sildim, 30 gün hakkım var. Sonra vazgeçtim ve destek ekibine mesaj attım ama hala cevap gelmedi. Şu an çıldırıyorum hesabımı geri istiyorum. Bu durumu yaşayan var mı?
Mail attıysanız geri dönüş bekleyin. Hesabını alırsın 30 gün geçmediyse.
Mail harici ticket attın mı?

Silinen hesap ölüm olsa dahi geri alınmıyor.
Yorum yapmadan önce bir yazın bakın. Ölüm olsa kurtulamıyor demek nedir?

30 GÜNLÜK ÖNLEM DÖNEMİ

Not: Hesabının silinmesini talep ettikten sonra fikrini değiştirmek için tam 30 günün var. Silme işlemini durdurmak istediğini bize haber vermemen durumunda, hesabın bir daha kurtarılmamak üzere tamamen silinir.

Kaynak: https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr/articles/360050328454-Riot-Hesabı-nı-ve-Tüm-Verilerini-Silmek

Kısacası sil seçeneğini kullandıktan sonra 30 gün süre veriliyor. 30 gün içerisinde geri dönüş atarsan silinmez ve kurtarırsın. Fakat 30 gün içerisinde dönüş olamzsa tamamen silinr ve asla kullanılamaz.

Yorum yapmadan önce bir yazın bakın. Ölüm olsa kurtulamıyor demek nedir?

30 GÜNLÜK ÖNLEM DÖNEMİ

Not: Hesabının silinmesini talep ettikten sonra fikrini değiştirmek için tam 30 günün var. Silme işlemini durdurmak istediğini bize haber vermemen durumunda, hesabın bir daha kurtarılmamak üzere tamamen silinir.

Kaynak: https://support-leagueoflegends.riotgames.com/hc/tr/articles/360050328454-Riot-Hesabı-nı-ve-Tüm-Verilerini-Silmek

Kısacası sil seçeneğini kullandıktan sonra 30 gün süre veriliyor. 30 gün içerisinde geri dönüş atarsan silinmez ve kurtarırsın. Fakat 30 gün içerisinde dönüş olamzsa tamamen silinr ve asla kullanılamaz.
Konuşma tarzını düzelt ilk önce. Silinme talebi oluşturulduktan sonra 30 gün süren var. 30 gün sonra talebin onaylanıyor ve hesabın kalıcı siliniyor. 30 gün geçmeden silinmiyor yani. Ben dedim ki silindikten sonra asla gelmez. Ve evet silindikten sonra asla geri gelmez. Ölüm olsa dahi. Anladın mı? Konuşmana dikkat et, geldiğin yoldan ben dönüyorum. İyi sosyaller.

Geri
Yukarı