Silinmiş Bir Yazılımı Kaldırmak

BalikŞuşişi

Kilopat
Makaleler
1
Arkadaşlar bir ara torrent indirmiştim ancak ertesi gün tekrar kaldırdım bir şey indirmeden. Sorun şu ki

Screenshot_1.png

Böyle bir görüntü oluşuyor buradan kaldırmayı denediğimde tıklayıp kaldır dediğimdeyse hata veriyor.

InkedScreenshot_2_LI.jpg

Verdiği hata bu. Çoktan kaldırıldı dediğini anlıyorum ancak programlar arasında gözükmesi sinirimi bozuyor. Buna bir çözüm var mıdır? Teşekkürler.

Kaldirdiginiz programi tekrar kurup silmeyi denediniz mi? Bu tür durumlarda ise yarayabiliyor. Olmazsa Revo Uninstaller ile kaldirmayi denersiniz.
Denemedim şimdi deniyorum.
Kaldirdiginiz programi tekrar kurup silmeyi denediniz mi? Bu tür durumlarda ise yarayabiliyor. Olmazsa Revo Uninstaller ile kaldirmayi denersiniz.
Denemedim şimdi deniyorum.

Orada öyle gözükmesine bakma kayıt defterine kayıtlı olduğu için orada gözüküyor. Yolu bulmanın 2 yolu var ilki denetim masasından kaldır diyince evet hayır çıkacak oradan hiçbir şeye tıklamayıp "Ayrıntıları göster" dediğinizde kimliği buluyorsunuz .

2.Yol olarak başlat çalıştır'a Regedit yazın. Yukarıdan düzen > bul deyip progrmaı arattığınızda karşınıza yine çıkar. Lakin en basit yöntem denetim masasından mouse sol ile tıklayıp yukarıdan kaldır butonu basmak böylelikle zaten kaldırdığınız için listeden adını siliyor. Bir problem yok yani kaydı siliyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı