SilverStone AR12-RGB vs Aerocool Cylon 4

Mert İkizler

Kilopat
Daha fazla  
AMD X8 FX8350 işlemcim var ve buna hava soğutma almak istiyorum. Stock fan çok kötü bu yüzden değiştireceğim ama bu iki ürün arasında kararsızım, yardımlarınızı bekliyorum. :(

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD X8 FX8350 işlemcim var ve buna hava soğutma almak istiyorum. Stock fan çok kötü bu yüzden değiştireceğim ama bu iki ürün arasında kararsızım, yardımlarınızı bekliyorum. :(

Ben Cyclon 4 alırdım. Soğutması yeterli ve estetik. Ama görünüş önemli değil ise farklı alternatiflere yönelebilirsiniz.

Bunları tercih etmen daha iyi olur.

Snowman almak istemiyorum ya bide çift fan kasama ve anakartıma oyungun tek fanlı bişey düşünüyorum ve sizden istediğim şey bu iki üründen hangisi seçmeliyim yönünde buna yardımcı olunuz lütfen ekstra ürün olarak değil :(

Silverstone olan daha iyi ikisi arasından, yine de daha fazla para vererek daha az performans almak istiyorsanız siz bilirsiniz.

Snowman almak istemiyorum ya bide çift fan kasama ve anakartıma oyungun tek fanlı bişey düşünüyorum ve sizden istediğim şey bu iki üründen hangisi seçmeliyim yönünde buna yardımcı olunuz lütfen ekstra ürün olarak değil :(
Attığım ID Cooling tek fanlı ve Silverstone olandan daha iyi ama @HABAR 'ın dediği gibi ikisi arasından zorunluysa Silverstone daha iyi bir tercih olacaktır.

Geri
Yukarı