SilverStone IG240P vs. PF240

Şu anki fiyatı uygun. Onunla aynı fiyatta olup da daha tercih edilebilir kasa şu an yok, olsa olsa P500A alınabilir ama o da en az 500 lira daha pahalı.
REV200-P360A geçişini ben de yaptım, kasa genel olarak fiyatını hak eden bir kasa zaten. İleride sıvı soğutma takma planın varsa üstte destek olduğu için de ideal, P400A ile kardeş sayılabilirler ancak P400A önde 3 fan barındırırken üste sıvı soğutma desteği sunmuyor.

Şu anki fiyatı uygun. Onunla aynı fiyatta olup da daha tercih edilebilir kasa şu an yok, olsa olsa P500a alınabilir ama o da en az 500 lira daha pahalı.
REV200-P360a geçişini ben de yaptım, kasa genel olarak fiyatını hak eden bir kasa zaten. İleride sıvı soğutma takma planın varsa üstte destek olduğu için de ideal, P400a ile kardeş sayılabilirler ancak P400a önde 3 fan barındırırken üste sıvı soğutma desteği sunmuyor.

Anladım. Dediğini yapıp P360a ya geçiş yapmayı ve sonrasında rev200'ü satıp soğutma almayı düşünüyorum. Çok teşekkürler yardımların için.

Birebir benim yoldan gitmiş olacaksın, şimdiden hayırlı olsun. :D
Soğutmayı SE-224-XT-R alıp önüne de bir tane AB120R al da bari tıpatıp aynı olma serimiz bozulmasın :D.
Overclock yapacaksa soğutmayı bi tık daha iyi tutabilir XT serisi işlemcilerin silikonu daha iyi oluyordu. :)

Geri
Yukarı