SilverStone PF360 AMD montajı nasıl yapılır?

kalsiyumcanavari

Hectopat
Daha fazla  
SilverStone PF360 AMD için montaj hazırlığı yapıyorum ama Intel takılı şekilde geliyor ve bunu değiştirmem gerekiyor ama bir türlü Intel'in aparatını çıkartamadım.
Video ve videodaki adım: 41. saniye.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Doğru yönde kuvvet uygularsan sorun olacağını sanmıyorum çünkü vida veya kilit mekanızması yok.

Yok çıkmıyor.
Ekleme: Az bir şey çıktı.
Yeni ekleme: Çıktı yenisi taktım ama zarar geldi mi bilmiyorum.
Doğru yönde kuvvet uygularsan sorun olacağını sanmıyorum çünkü vida veya kilit mekanızması yok.
Hocam hava olayını nasıl yapayım içeri mi çeksin dışarı mı? Ben içeri soğuk hava çekmesinden yanayım ama nasıl bir yol izleyeceğimi tam bilmiyorum.

Son düzenleme:
Yok çıkmıyor.
Ekleme: Az bir şey çıktı.
Yeni ekleme: Çıktı yenisi taktım ama zarar geldi mi bilmiyorum.

Hocam hava olayını nasıl yapayım içeri mi çeksin dışarı mı? Ben içeri soğuk hava çekmesinden yanayım ama nasıl bir yol izleyeceğimi tam bilmiyorum.

Sıvı soğutma radyatörleri genelde; kasanın üst kısmına monte edilir ve fanlar içerideki havayı radyatörden geçirerek dışarı atar. Eğer havayı içeri alırsanız kasa fanları iyi değilse içeride ki ısı cok artacaktır. Size tavsiyem fanların içerideki havayı radyatörden geçirerek dışarı atması yönünde olacaktır.

Sıvı soğutma radyatörleri genelde; kasanın üst kısmına monte edilir ve fanlar içerideki havayı radyatörden geçirerek dışarı atar. Eğer havayı içeri alırsanız kasa fanları iyi değilse içeride ki ısı cok artacaktır. Size tavsiyem fanların içerideki havayı radyatörden geçirerek dışarı atması yönünde olacaktır.

Hocam sıvı soğutmanın bağlantıları nasıl olacak?

Yeni konular

Geri
Yukarı