SIM Kart girişli Modem

Berke Çimen

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar. Turkcell hat kullanıyorum, hafta sonları beIN CONNECT üzerinden mac izlemek evde çile haline geldi. Wi-Fi ile bağlandığım için hızı tam mı alamıyor artık problemi ne bilmiyorum kablolu olarak izlemem tavsiye edildi, arkadaşımın evinde kablolu olarak denedik gram donma yok. Hal böyle olunca SIM kartımı modeme takarak kablolu olarak internet alabileceğim modem var mıdır? ADSL girişi yerine SIM kart girişi olacak sanırım. 3G USB VINN kullanarak router aracılığıyla kablolu internet aldım ama bulunduğum konumdaki 3G hızı berbat olduğunu için yayın daha da beter oldu. Biraz araştırdım çoğu modem 4G USB girişine sahip. Nasıl bir yol izlemem konusunda bilgilendirirseniz sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu dönemde 3G vın bulmak biraz zor olabilir,zaten önermem daha kötü çile çekersiniz benim önerim yapa santrali yakınsa oraya yapa kablosu çekmeniz daha mantıklı olur

Bu dönemde 3G vın bulmak biraz zor olabilir,zaten önermem daha kötü çile çekersiniz benim önerim yapa santrali yakınsa oraya yapa kablosu çekmeniz daha mantıklı olur
Elimde 3G VINN var. Sadece bağlantı çok kötü 4.5G VINN'da var bağlantı iyi her şeyi çok iyi ama Wi-Fi ile bağlantı yapınca çile oluyor. 4.5G olan VINN modeme bağlanan tipten değil Wi-Fi paylaşımını kendisi yapabiliyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı