SIM kart gözükmüyor

Aynı problem bende de yaşandı. Telefona kendi kartımı takınca çalışmıyor. Başkasının kartını takınca çalışıyor. Ama benim kartım başka telefonlarda çalışıyor. Bu sorunu operator değiştirerek çözdüm ama sonradan yine aynı hatayı almaya başladım. En son problemin telefonda olduğuna karar verdim.

Peki coze bildinmi bende de birden olmaya basladi
Hocam belki karta zarar vermişsinizdir.

Başka telefonda çalışıyor kartım başka telefonunda bende çalışıyor

Şuan ne durumda
15-20 gün önce operator değiştirmiştim problem yoktu. Ama 3-4 gün önce aynı problem tekrarladı. Telefon 4-5 senelik bir telefon. O yüzden anakarta bağlı olduğu için Soket değişmiyor. Masraf çok çıkıyor. Bu yüzden yeni telefon bakıyorum. Senin yeni telefonsa Soket ayrı değişebilir. Teknik servise sormanı tavsiye ederim.

15-20 gün önce operator değiştirmiştim problem yoktu. Ama 3-4 gün önce aynı problem tekrarladı. Telefon 4-5 senelik bir telefon. O yüzden anakarta bağlı olduğu için Soket değişmiyor. Masraf çok çıkıyor. Bu yüzden yeni telefon bakıyorum. Senin yeni telefonsa Soket ayrı değişebilir. Teknik servise sormanı tavsiye ederim.
Evet de başka Kart okuyor şuan başka kullanyok ama benim degil

Evet de başka Kart okuyor şuan başka kullanyok ama benim degil
Sorun aynı. Mantık olarak çok saçma. İşin içinden çıkamıyorsun. Telefonculara soruyorum adamlar şok geçiriyor. Biraz duraksayıp cevaplıyorlar. Teknik servise sormak iyi olur senin için. Duruma göre beni de bilgilendirirsin. Belki çözümü olan bir işlemdir.

Sorun aynı. Mantık olarak çok saçma. İşin içinden çıkamıyorsun. Telefonculara soruyorum adamlar şok geçiriyor. Biraz duraksayıp cevaplıyorlar. Teknik servise sormak iyi olur senin için. Duruma göre beni de bilgilendirirsin. Belki çözümü olan bir işlemdir.
Peki

Geri
Yukarı