Sim kart ve SD kart okumama sorunu

ICAKIRI

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Merhabalar,
Ben ASUS ZENFONE6 kullanıcısıyım. Yaklaşık 1.5 sene kadar bir süredir telefonu kullanmaktayım. Fakat bu son 1-2 ay içerisinde sürekli SD bellek kartı ve Sim kart görememe porblemleri yaşamaktayım. Hatta öyle ki ben telefonda konuşurken bile hat gidebiliyor müzik dinlerken SD kart biranda kayboluyo. Acaba nasıl biz çözüm uygulayabilirim?
Teşekkürler.

Zenfone'da son güncellemelerle gelen kronik bir sorun. Özellikle Sim kart görememe Zenfone 5/6herkes için geçerli. Fakat SD kart ile ilgili bir durumla karşılaşmamıştım. Önerim fabrika ayarlarına geri almanız. Sorunun devamı halinde ise kitkata dönmeniz önerilir.

Telefonu fabrika ayarlarına geri getirdim fakat sorunum çözülmedi. Daha sonra servise gönderdim yaklaşık 2 haftadır kullanıyorum ve herhangi bir sorun yok. Umarım bir daha olmaz yanıtın için teşekkür ederim.THE_MILLER

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı