Sim kartlı tablet önerisi

Lasci

Centipat
Herkese iyi günler, iyi forumlar. Babama bir tablet alacağız da güvenilir bir yerden bulayım istedim, size danıştım. Babam genel olarak %99 borsa ile ilgileniyor. Telefonun küçük geldiğini söyledi bizde tablet önerdik. Fiyat konusunda çok bir sorun yok fakat aşırı fazla da olmasın.
Aradığımız özelliklere gelecek olursak; başlıkta da söylediğim gibi SIM Kart'ın takılması bunun için şart. İnç'i küçük olmasın, orta ya da büyük tercihimiz. Ek olarak fazla özelliklerini bilmiyorum tabletin, önerilerinizi bekliyorum.

Apple iPad sim kart takılanları 5. 6. 7. nesil fark etmez sadece borsa ile ilgiliyse fiyat olarak değerlendirirsiniz dertsiz tasasız performanslı çalışırlar bir çok tablet deneyimledim hiçbiri iPad kadar eğlenceli bir kullanım hissi vermedi.

Bulabildiğim en iyi SIM Kart destekleyen tablet bu. Oyun oynamayacağını düşünürsek hiç fena değil.
IPad'lerde destek var mı tam bilmiyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı