Şimdi Ne Yapmalıyım?

The Tribal Chief

Hectopat
Makaleler
44
Psikolojik sıkıntım yüzünden doktor fiziksel aktivite yapmamı istedi. Ben iş buldum çalışmaya başladım. Çok şükür 3 tane ilaçtan kurtuldum. Hem de 12 gün içinde. Böyle giderse kurtulacağım. Ama doktor uzun süreli ilaç verebilir. Ona karışamam.

Bana 3 saatten fazla bilgisayar bakmak yasak. Aslında yasak değil, tavsiye. Uymazsam sonucu kötü bitebilir. Ben bilgisayar veya telefon almayı düşünüyorum dedim ve doktor tatlı bir dille tavsiye verdi. Telefon ve bilgisayarın var mı dedi, bende var dedim. Seni idare ediyor mu yani bir ihtiyacın var mı dedi, bende oyun oynamaktan başka bir şey yapmayacağım dedim(telefon alırsam onda da oyun oynayacağım. Aslında benim telefonum General Mobile GM8. Yetiyor aslında. Bunu yazarken düşündüm de gerek yokmuş 😁 ). İşte her neyse...

Ben oyun oynamayı pek sevmiyorum eskisi gibi ve işten gelince yorgun oluyorum. Kafama yatan bir dizi veya film seçerim izlerim. Bilgisayarım Office işlerini yapmaya yetiyor. Başka yaptığım bir şey yok zaten. Sosyal'e giriyorum, müzik dinliyorum ve video seyrediyorum. Bu kadar yani🙂

Önerilerinizi bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Şu anki aktivitelerinizden memnunsanız öneri vermemize gerek yok bence. Ne güzel işiniz var ve elinizdeki bilgisayar ile telefon size yetiyormuş. Ama ek bir şeyler isterseniz bir hobi edinmeyi deneyebilirsiniz, kitap okuyabilirsiniz ya da evinize egzersiz aletleri alıp sporunuzu eve taşırsınız.

Hocam Şu anki aktivitelerinizden memnunsanız öneri vermemize gerek yok bence. Ne güzel işiniz var ve elinizdeki bilgisayar ile telefon size yetiyormuş. Ama ek bir şeyler isterseniz bir hobi edinmeyi deneyebilirsiniz, kitap okuyabilirsiniz ya da evinize egzersiz aletleri alıp sporunuzu eve taşırsınız.
Teşekkür ederim. Kitap okumak iyi olacak sanırım.

Hocam, elinizdeki imkanlar güzel gibi görünüyor. Oyun oynamayı azaltmışsınız, telefonunuz iyiyse ve bilgisayarınız da Office işleri için yeterliyse bilgisayar da telefon da almayın bence. Akşam o yorgunluğun üzerine de dizi/film gider zaten. Bir de vaktiniz kalıyorsa spora başlasanız mental olarak da, fiziksel olarak da, psikolojik olarak da faydanıza olacağını düşünüyorum.

Hocam, elinizdeki imkanlar güzel gibi görünüyor. Oyun oynamayı azaltmışsınız, telefonunuz iyiyse ve bilgisayarınız da Office işleri için yeterliyse bilgisayar da telefon da almayın bence. Akşam o yorgunluğun üzerine de dizi/film gider zaten. Bir de vaktiniz kalıyorsa spora başlasanız mental olarak da psikolojik olarak da faydanıza olacağını düşünüyorum.
Bende almayı düşünmüyorum fakat başka kişilerin fikirlerine saygım var. Yine de sormak istedim. Spor biraz sıkıntılı. Ağır bir şey kaldırmak yasak.

Bende almayı düşünmüyorum fakat başka kişilerin fikirlerine saygım var. Yine de sormak istedim. Spor biraz sıkıntılı. Ağır bir şey kaldırmak yasak.
Yürüyüş falan yapabilirsiniz, kulaklığınızı takıp gezinin. Şahsen bu beni çok rahatlatıyor :)

Engelliyim. Şansıma denk geldi. Engel durumum olmadan önce hiç iş bulamıyordum.
Umarım daha da iyi yerlere gelirsiniz hocam. Kendim de iş var mı diye kontrol ediyorum ama her yer kapalı, iş var gel çalış dedikleri işte iş değil, direkt köle arıyorlar, günde 12 saat çalışma ve karşılığı asgari üçret, desemki karantinada zorlandığım için 1-2 ay calisacagim sonra istifa edeceğim, adam dükkandan kovacak. Umudumu kaybetmiyorum ama asla, bu zor vakitlerde geçecek elbet.

Yeni konular

Geri
Yukarı