Şimdiye kadar sanala ne kadar para yatırmışsınızdır?

Bir fikrim yok hiç üstüne düşünmedim keyif almaya baktığım için ve uzun süredir bu sanaldayım. En az 10-15k vardır ki hesaplasak çok daha fazla çıkabilir belki de.

Benim harcamam euro olarak söyleyebilirim 3000€ + 25000 lira var sadece oyunların fiyatı.

Konu tüm dijital oyunlarsa şu anda 2. el fena olmayan bir araba alınabilecek kadar harcamışımdır. Ne kadarını oynadım diye sormayın, açgözlülüğüm ortaya çıkar.

Son düzenleme:
Hayatım boyunca 6000'i bulmuştur babamdan çok azar yedim bunun yüzünden

Soru başlıkta, ben çoğu oyun oynadım şimdiye kadar. Hesapladığım zaman 3600₺ civarlarını buluyor. Ya sizin ne kadar? (belirttiğim miktar 6 yıl civarında.)

CS:GO ve arma 2 aldım onlar da 35TL tutmuştur onun dışında CS:GO'ya yatırdığım da 60 TL tutmuştur. Ama CS:GO sayesinde düşürdüğüm eşyalarlı satarak rahat 600TL olmuştur.

Zula ve Roblox'a yatırdıklarımı saymak istemiyorum

Ekleme: CS:GO'da sunuculardan yetki almak için yatırdığım para aklıma geldi o da 200TL etmiştir.

Yurt dışın da yaşıyorsan 3 bin brim olarak baz alacaksın TL çevirme

Yok WoW'a 2004'den bu yana 13€ veriyorum ya bir de Gold item derken öyle 3000€luk taraf sadece WoW'a yatırılan para yanlış olmasın diğerleri PSN falan CD oyun cart curt.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…