Sims 4 save baska bilgisayara nasıl yüklenir?

Doğa13344

Centipat
Sims 4 oynuyorum. Origin üzerinden aldığım oyunu yeni laptoba yüklediğimde kendi oyunum yüklenir sandım ama 0'dan yükledi. Nasıl kendi oyunumu yüklerim? Lütfen yardım edin.

Oyunu indirmeyi başlat. Yaklaşık yüzde 1 olana kadar insin. Sonra durdur. Eski PC'den dosyaları kopyala yeni indirdiğin yere. Sonra indirmeyi devam ettir.

Eski oynadığın sistemdeki "Belgeler > Electronic Arts > The Sims 4" klasörünün içindeki "save" dosyalarını yeni sisteminize kopyalarsanız sorun çözülür.

---Edit---
Belgeler > Electronic Arts > The Sims 4 Klasöründe birden fazla dosya varmış. Sizin bu dosyalardan "save" ve "tray" klasörünü yeni laptoptaki aynı konuma kopyalamanız gerekli.

"save" klasörü oyundaki kayıtlarınızı tutuyor.
"tray" klasörü oyundaki simlerinizin ve evlerinizin verisini tutuyor bunuda kopyalamak isteye bilirsiniz.
"mod" klasörü oyuna eklediğiniz modların bulunduğu klasör.

Son düzenleme:
evet olur eski laptobunuzdaki "save" ve "tray" dosyalarını yeni laptoptaki aynı konumuna kopyalamanız yeterli.
Ben yaptım koydum ama tekrar sıfırdan baslatıyor neden acaba aynı yerlere kopyaladım
A
evet olur eski laptobunuzdaki "save" ve "tray" dosyalarını yeni laptoptaki aynı konumuna kopyalamanız yeterli.
Acaba öncede yüklediğim icin mi

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı