Simülasyon teorisini çürütüyorum

Şöyle bişey denebilir mi "Ya hissetiğimizi sanıyorsak?" gibi?

Hissetmek sinirle sinir de elektrik ile oluşuyor .

Peki ya biz nasıl kendi benliğimizi anlayabiliyoruz? İşte ilginç olan şey de bu. Belki sen de bir simülasyon ürünüsün, tek hisseden benim.

20 senedir yaşıyorum hala benliğimi hissedemedim nasıl yaptıysan bana da öğret bende bileyim.

Bu pek mümkün görünmüyor. Dijital bir ortamda bir yazılım nasıl hissedemiyorsa gerçekte de bir yazılım olamayız.

Hocam eğer yazılım kendi kendine öğrenen bir yapay zekaysa bir yerden sonra farkına vardığına şahit oldum.

Hocam ya simülasyonu yöneten büyük insanlar(bizi yönetenler yani) bizden teknolojik olarak birkaç yüzyıl yahut binlerce yıl önde ise? Belki de bizden yüz binlerce yıl önce var oldular ve şu an hayal bile edemeyeceğimiz bir düzeydeler. (belki biz 8K'ya şaşırırken onlar uygulamalarda gözün algılayabildiği maksimum düzeyde görebiliyorlar.) Bu sayede bütün duyguları, hisleri, beynimizi, onu kullanabilme yeteneğini çok üst bir bilgisayar ile kodladılar ve ayarladılar.

Not: Niye savundum bilmiyorum, bence öyle bir simülasyon olayı yok ama neyse .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…