Sinan Kuzucu denemeleri alınır mı?

Matematikte isem yayınları almıştım bütün çıkmış soruları çözmüştüm bir de mor bir deneme kitabı vardı adını bulamadım sinan kuzucu denemeleri güzel soruları vardı ama bu LGS de 1 soru bile tutturamadı test kitabı olarak da süper 8, okyanus yay. Mozaik matematik çözmüştüm zor olarak. Öğrenme amaçlı ptotest Hiper zeka falan çözmüştüm.

Hocam bende şu an zeka küpü 5'li motivasyon seti, ünlüler karması 10'lu, ünlüler karması bronz 5'li denemeler var.

Elinizdeki denemeler güzeldir arkadaşta vardı.

İsem yayıncılık çok öneririm. Sinan kuzucu 2020 21 de çok soru tutturdu ama bizim senede tutturamadı alabilirsiniz matematik ve fenini.

Genel almadım dershane ile ilerledim.
İsemin soru bankası var bana iyi bir yükseliş sağladı. Fende de 10lu denemesi var. O da baya güzel.

@Kagan61 hocam siz şuan neler yapmamı önerirsiniz, benim şuan netim 73-74 her gün 2 tane deneme çözmeye çalışıyorum.

İsemin soru bankası var bana iyi bir yükseliş sağladı. Fende de 10'lu denemesi var. O da bayağı güzel.

@Kagan61 hocam siz şu an neler yapmamı önerirsiniz, benim şu an netim 73-74 her gün 2 tane deneme çözmeye çalışıyorum.

Her gün kitap okuyun paragraf soruları çok hayati. Matematik çalışın hedef belirleyin ve o hedefe göre çalışın. Konu eksiği bırakmayın. En önemlisi hayatın sonu değil o kafayla girin kazanamaz isenizde üniversiteye çalışırsınız önerilerim budur ben 5.sınıftan beri hedefim fen lisesiydi 4 yıl boyunca çalıştım kazandım. İnanın sınavı zeki olan değil çok çalışan kazanıyor iyi sosyaller hepinize başarılar.

İsemin soru bankası var bana iyi bir yükseliş sağladı. Fende de 10'lu denemesi var. O da bayağı güzel.

@Kagan61 hocam siz şu an neler yapmamı önerirsiniz, benim şu an netim 73-74 her gün 2 tane deneme çözmeye çalışıyorum.

Hedefinize göre çalışın uyku düzeninize dikkat edin. Hedefin yüksekse kendini biraz daha zorlayabilirsin.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı