Sınav dershanesi "hazır bulunuşluk sınavı" sınıf belirliyor mu?

En iyi liseler arasında ilk sırada bulunan sınav liseleri, sınav Anadolu ve fen liselerinde 10., 11. ve 12. sınıf öğrencilerimize sene başında “hazır bulunuşluk sınavı” uygulanır. Hazır bulunuşluk sınavı ile öğrencilerimizin o andaki mevcut durumları değerlendirmeye alınır. Eğitim öğretim sürecinin ilk haftalarında gerçekleşen hazır bulunuşluk sınavı öğrenme ve öğretmen girdisinin önemli bir girdisi olarak kabul ediliyor. Hazır bulunuşluk sınavı ile eğitim öğretim sürecinde değişiklikler ve yenilikçi bir bakış açısı oluşturulabiliyor. Bu anlamda hazır bulunuşluk sınavı ile eğitim süreci sağlıklı ve sağlam temellere oturtuluyor ve öğrencilerin eksik öğrenmeleri tespit ediliyor. Sonuç olarak eksiklerin giderilmesinde önlemler alınarak öğrencilerin özgüvenleri de artırılıyor. Ankara en iyi liseler ve en iyi liseler arasında verdiği kaliteli eğitim ile üst sırada olan sınav liseleri, sınav Anadolu ve fen liselerinde nitelikli ve profesyonel eğitimcilerimiz ile bütünleşik bir akademik eğitim verilmektedir. Sınav liselerinde ve sınav Anadolu ve fen lisesinde boş kontenjan bilgisi için 0312 285 99 77 numaralı hattımızdan bizimle iletişime geçebilir ya da sınav kolejinin resmi internet adresi olan https://sinav.com.tr adresinden ulaşabilirsiniz.

Hocam mevcut duruma bakmak için orada alacağınız puana göre belirlenir.

Dostlar sınıfım olarak 12/AZÜMRE olarak gösteriyor bu ne demek ? Dershane şuan kapalı ve yarın dersler başlıyor öğrenebileceğim tek burası kaldı.

Geri
Yukarı