Sınav senesi oyun oynanır mı?

Neredeyse her akşam 9-12 arası falan oynuyordum, tabii sınav yaklaştıkça bu süre azalmıştır. Sonuç olarak hedefime ulaştım. Kafanızı dağıtacak bir şeylere illaki ihtiyacınız var o yüzden kasmayın.

Ben yaz tatili boyunda 2-2.5 saat oyun veya diziye zaman ayırmak istiyorum. Gündelikte ortalama 6 saat ders bakacağım(yaz başından 4 ile başlayıp kademe kademe arttıracağım).hedefim ilk 150.000-50.000 arası EA öğrencisiyim. Biraz hayat hikayemi anlatmış gibi hissettim :D

Hedefiniz yüksek bir şeyse 0 oyun oynamalısınız ama hedefiniz düşükse oynayın.

Bu yanlış bence hocam. Kendimden biliyorum bir anda oyunu bırakmaya çalışmak zor oluyordu. Her gün oyun oynayan biriydim ve zorlamıştı beni bende yukarıda bahsettiğim yönteme geçmiştim. İnsanın uzaklaşması gerekiyor bazen yoksa aşırı derecede strese dönüşüyordu ve sıkıcılaşıyordu hayat.

Neredeyse her akşam 9-12 arası falan oynuyordum, tabii sınav yaklaştıkça bu süre azalmıştır. Sonuç olarak hedefime ulaştım. Kafanızı dağıtacak bir şeylere illaki ihtiyacınız var o yüzden kasmayın.

Kaç sıralama yaptınız hocam? Ben yeni bir bilgisayar alıp 2.döneme kadar 1.5-2 saat tadında hikayeli oyun oynamayı düşünüyordum o yüzden sormak istedim. Okuldan eve geldiğimde oyun hariç kalan tüm süre ders çalışacağım.

Kaç sıralama yaptınız hocam? Ben yeni bir bilgisayar alıp 2.döneme kadar 1.5-2 saat tadında hikayeli oyun oynamayı düşünüyordum o yüzden sormak istedim. Okuldan eve geldiğimde oyun hariç kalan tüm süre ders çalışacağım.
SAY 25 bin yaptım. Bence rahatlamanız açısından güzel olur, rekabetçi oyunlar oynamayın zaten.

Geri
Yukarı