Sınava hazırlık notları nasıl bulunur?

466609

Hectopat
Makaleler
3
Merhaba, yarın mazeretim olduğu için girmediğim matematik, fizik, kimya ve tarih sınavlarım var. Defterimi eksiksiz tutan birisiyim ama defterdekiler çok kafamı karıştırdı. Sadece sınavda çıkma ihtimali olan önemli yerlerin olduğu notları nasıl bulurum? Eskiden böyle bir site vardı ama şimdi hatırlamıyorum. 10. sınıfım.

Merhaba, yarın mazeretim olduğu için girmediğim matematik, fizik, kimya ve tarih sınavlarım var. Defterimi eksiksiz tutan birisiyim ama defterdekiler çok kafamı karıştırdı. Sadece sınavda çıkma ihtimali olan önemli yerlerin olduğu notları nasıl bulurum? Eskiden böyle bir site vardı ama şimdi hatırlamıyorum. 10. sınıfım.
O dediğin dersler bu saatten sonra yetişmez haberin olsun.

Sorular hocadan hocaya değişir eğer hoca bunlar çıkacak sınavda falan dediyse arkadaşlarından öğrenmen lazım.

10. sınıflar için müfredat olduğu için hocalar genel olarak belli bir yere geliyor. Örnek olarak 1. üniteye kadarsa bana da 1. ünitenin notları lazım.
O dediğin dersler bu saatten sonra yetişmez haberin olsun.
Dersleri biliyorum. Matematiğe çalışmıştım. Fizik dersim zaten iyi zorlasa kimya ve tarih zorlar. Sadece tekrar yapmam lazım. Dersleri dinlemiştim.

10. sınıflar için müfredat olduğu için hocalar genel olarak belli bir yere geliyor. Örnek olarak 1. üniteye kadarsa bana da 1. ünitenin notları lazım.

Dersleri biliyorum. Matematiğe çalışmıştım. Fizik dersim zaten iyi zorlasa kimya ve tarih zorlar. Sadece tekrar yapmam lazım.

Hiç fark etmez , yetişmez bu saatten sonra ancak gece yarısına kadar çalışırsan belki.

Geri
Yukarı