Sınava kalan 6 ay gibi sürede başarmak mümkün mü?

Aktif Matematik'i hızlıca bitir. Temelini oluşturduktan sonra mat1 ile mat2'yi aynı anda götür. Yetiştiremeyebilirsin yoksa.

Aktif matematik için ne kadar süre tanımam lazım sizce? Şu an temel kavramlardayım işte hocam. Sindire sindire gidiyorum.

Yetişmeyecek gibi gelir ama düzgün çalışırsan yetişir, hele ki sadece matematiği yetiştirmeye çalışıyorsan hayli hayli yaparsın.

Hedefinin ve temelin ne olduğuna bağlı ben 6 ay çalışıp ( genelde sözel çalıştım) eşit ağırlıktan 185-200 bin girmiştim zaten hedefimde buydu. Her sabah 05:00 gibi uyanıp 30 soru problem + soru bankası çözdüm. Edebiyat haftalık tekrar yapıp + video izlemiştim. TYT-AYT matematik az baktım haftada 3-5 saat arası. Ancak siz matematik bakın benim gibi Edebiyattan yaparım kumarına girmeyin yapamazsınız patlarsınız. Sayısalsanız Fen kısmından kolay konulara bakın yapılır. Sosyal kısmında genelde derste dinlediklerim ve denemede yapamadıklarım üzerinden gittim sizde bu yolu izleyebilirsiniz sonuç;

- Türkçe 30.
-Matematik 13.
- Sosyal 15.
-Fen 1
- Edebiyat 23.
-AYT matematik 6
- Coğrafya 5
-Tarih 5-6 arası.
-OBP 96.

Sonuç olarak inanırsan başarırsın olmazsa 1 sene daha denersin dershane ile dünyanın sonu değil kasma kendini üniversitede herşey bitmiyor proje, vize, final, ödev yine kafa yoruyor ben ek olarak oyun falanda oynuyordum çok sınav moduna girememiştim ancak siz mutlaka bir program yapın ve ona uyun gerekirse Youtube üzerinden koçluk videoları izleyin kolay gelsin.

Geri
Yukarı