Sınavlar ertelendi!

Sinavlardan alacagim not artacak, bu guzel.

Biriyle konusacaktim, bunu ertelemek zorunda kalacak gibiyim. Yoksa bir planin var mi @Haruki Murakami?
Yav, 15 dakikaya geleceğim diyorum. Burada ironileri havada uçuşturuyorsun. Tarih kaldı bekle. 🙂

Kiminle konuşacaktın bu arada? 😳 😉

Ortaokul sınavları da mı? Eğer öyleyse liselileri beni kesmesi için 1 ay daha bekleyeceğim. Bardağın dolu tarafından bakmak lazım.

Odaları ayırın?

Evet bunu bekliyordum. Hocam bu pandemi daha uzun süreler devam edecek. Yani bu dediğiniz süreç kısa değil aylar sürecek olan bir şey. Neyse hadi sürece tamam. Şimdi bu virüs aynı odada bulunduğun kişiye çok rahat bulaşıyor, eşyalara dokunursak ona da bulaşıyor. Evde bir tuvalet var. Yani daha yazsam neler çıkar ama siz gibi sadece yazmak için yazan tipleri görünce üzülüyorum vallahi. Karşılıklı iletişim çok önemli de.

Evet bunu bekliyordum. Hocam bu pandemi daha uzun süreler devam edecek. Yani bu dediğiniz süreç kısa değil aylar sürecek olan bir şey. Neyse hadi sürece tamam. Şimdi bu virüs aynı odada bulunduğun kişiye çok rahat bulaşıyor, eşyalara dokunursak ona da bulaşıyor. Evde bir tuvalet var. Yani daha yazsam neler çıkar ama siz gibi sadece yazmak için yazan tipleri görünce üzülüyorum vallahi. Karşılıklı iletişim çok önemli de.
Yazmak için yazıyormuşsunuz demişsiniz de, 1-2 sene yüz yüze görüşmemek mi yoksa ömür boyu bir daha hiç görüşememek mi ? En olmadı sınavlarınız bitene kadar hatta 3-5 gün daha kontrol amaçlı ayırın odaları.

Yazmak için yazıyormuşsunuz demişsiniz de, 1-2 sene yüz yüze görüşmemek mi yoksa ömür boyu bir daha hiç görüşememek mi? En olmadı sınavlarınız bitene kadar hatta 3-5 gün daha kontrol amaçlı ayırın odaları.

Ya hocam ben niye 2 sene görüşmeyeyim? Şu yüksek vakalarda sınavları yapmasalar belki de 90 yaşındaki ninem ile son anlarını mutlu mesut yaşayacağım. Yani hemen kabul etmişsiniz sınavların yapılmasını, vakalar hafifleyince yapsınlar ona asla lafım yok zaten. Yoksa siz herkesin her dediğini tartmadan, düşünmeden kabul eden insanlardan mısınız? :(

Ya hocam ben niye 2 sene görüşmeyeyim? Şu yüksek vakalarda sınavları yapmasalar belki de 90 yaşındaki ninem ile son anlarını mutlu mesut yaşayacağım. Yani hemen kabul etmişsiniz sınavların yapılmasını, vakalar hafifleyince yapsınlar ona asla lafım yok zaten. Yoksa siz herkesin her dediğini tartmadan, düşünmeden kabul eden insanlardan mısınız? :(
Hocam en çok şuna üzülüyorum ya. Gidiyorlar 65 yaş üstünü aşı ediyorlar. Halbuki öğretmenleri öğrencileri aktif kişileri aşı etseler hiçbir sıkıntı kalmayacak. Kusura bakmayın ama 65 yaş üstü zaten ortalama ömrünün 4'te 3'ünü yaşamış. Onun yerine öğrencilere, öğretmenlere vs. yapsalar belki hastalık bitebilir hiç uğraşmaya gerek kalmadan. Sizin dediğiniz konuya gelirsek devlet ne yapsın kaç tane kişinin evinde 90 yaşında kadın yaşıyordur. 10 kişi'de 1 veya değildir. Bu sınavların yapılması da gerekiyor. Kaç zamandır yapılmamış. Önlem olarak 3 tane maske filan mı takarsınız kimse ile konuşmaz mısınız orası sizin bileceğiniz iş. Eve gelmeden kapı önünde kıyafetlerinizi çıkartıp hemen duşa da girebilirsiniz.Bu arada ben de girdim sınavlara. En arkadaki bir sıraya oturursanız çok da sıkıntı olmuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı