Sinerji artemis alınır mı?

bloodwing

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar selam ben Sinerji artemis almak istiyorum sistem Sinerji Artemis Ryzen 3 1200 8GB 256GB SSD GTX1050Ti [Oyun Bilgisayarı] sistem de yaptığım yükseltmeler.

---İşlemci: Ryzen 3 3500X.

---Anakart: MSI A520M-A Pro.

Sistemi yayın yapacağım, sizce yapılır mı? Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege -- gibi oyunlar oynayacağım şu anda aklıma gelmedi oyun ve Ryzen 5 3500X Ryzen 5 3600 gibi ısınıyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yayını zor yaparsın ekran kartı çok yetersiz.
Arkadaşlar selam ben Sinerji artemis almak istiyorum sistem Sinerji Artemis Ryzen 3 1200 8GB 256GB SSD GTX1050Ti [Oyun Bilgisayarı] sistem de yaptığım yükseltmeler.

---İşlemci: Ryzen 3 3500X.

---Anakart: MSI A520M-A Pro.

Sistemi yayın yapacağım, sizce yapılır mı? Valorant, Tom Clancy's Rainbow Six: Siege -- gibi oyunlar oynayacağım şu anda aklıma gelmedi oyun ve Ryzen 5 3500X Ryzen 5 3600 gibi ısınıyor mu

720p'de yayın yapmada zorlanabilir (özellikle Rainbow'da) ama daha altında bu oyunlar için rahat yayın yapar. Biraz bütçe işi tabiki ama bütçeniz yetiyorsa en azından Gtx 1650'li bir ekran kartlı sistem almaya çalışın. Daha uzun ömürlü olur.

720P'de yayın yapmada zorlanabilir (özellikle Rainbow'da) ama daha altında bu oyunlar için rahat yayın yapar. Biraz bütçe işi tabii ki ama bütçeniz yetiyorsa en azından GTX 1650'li bir ekran kartlı sistem almaya çalışın. Daha uzun ömürlü olur.

İleride ekran kartını yükselteceğim fakat yayın işlemciye yükleniyor diye biliyorum oyunları 1080p Low ayarlarda oynuyabilir miyim? 1650S'ye yükselteceğim.
Yayını zor yaparsın ekran kartı çok yetersiz.

Yayın işlemciye yükleniyor diye biliyorum yanlışmı.

Son düzenleme:
İleride ekran kartını yükselteceğim fakat yayın işlemciye yükleniyor diye biliyorum oyunları 1080p Low ayarlarda oynuyabilir miyim? 1650S'ye yükselteceğim.

Yayın işlemciye yükleniyor diye biliyorum yanlışmı.
Rainbow'da yayını 360p yaparsanız low 1080p'de oynatır gibime geliyor. Rainbow işlemciye de yük bindiriyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı