Sinerji Balerion sistem alınır mı?

Ekran kartı alabileceğiniz en iyi 3060'lardan bir tanesi, işlemci normal 11400 işte, anakart okeydir. K ibareli bir işlemciniz olmadığı için Z serisi almak size kalmış. Bellekler okey, kasa orta karar için güzel bir kasa. PSU ne çok iyi ne çok kötü. Fiyattan bağımsız konuşmak gerekirse alınabilir. Fiyata bakarsak pahalı bir tık.

Pahalı bence. Aşağıdaki sistemi güncelleyerek almak daha mantıklı bence. Kasasını cooler master mb511, ssd samsung 970 evo plus, ram'leri crucial ballistix 2x8 3200 mhz, anakartı da 550m olarak güncelleyip 12.300 tl'ye alınabilir.

Pahalı bence. Aşağıdaki sistemi güncelleyerek almak daha mantıklı bence. Kasasını Cooler Master MB511, SSD Samsung 970 EVO Plus, RAM'leri Crucial Ballistix 2x8 3200 MHz, anakartı da 550M olarak güncelleyip 12.300 TL'ye alınabilir.

Çok özür diliyorum ama benim biraz marka takıntım var hiçbir sıkıntı çıkmasın istiyorum MSI bu konuda gerçekten iyi olduğu için yöneldim.
Ekran kartı alabileceğiniz en iyi 3060'lardan bir tanesi, işlemci normal 11400 işte, anakart okeydir. K ibareli bir işlemciniz olmadığı için Z serisi almak size kalmış. Bellekler okey, kasa orta karar için güzel bir kasa. PSU ne çok iyi ne çok kötü. Fiyattan bağımsız konuşmak gerekirse alınabilir. Fiyata bakarsak pahalı bir tık.

Yani fiyattan bağımsız iyi diyorsunuz bir de 1080p de darboğaz olmaz değil mi?

Yani fiyattan bağımsız iyi diyorsunuz bir de 1080p de darboğaz olmaz değil mi?

Darboğaz yapmaz diyebilirim. Ama konuya çok hakim olmadığım için ve sizin nasıl kullanacağınızı bilmediğimden dolayı net bir şey söyleyemiyorum. Yüksek grafiklerde oynarsanız yapmaz, ama ayarları kısayım FPS uçsun derseniz ne olur bilemiyorum. Testlerini izlemenizde fayda var.

Geri
Yukarı