Sinerji Bilgisayar 2 gündür siparişi kargoya vermedi

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba. Sinerji bilgisayar nasıl bir hizmet sağlıyor? Memnun olan sayısı fazla mıdır? Cuma günü Gigabyte B550M DS3h anakart aldım, normalde yarın kargo da diye uyarı ibaresi vardı ve aradan 2 gün geçti halen sipariş onaylanıyor aşamasında. Sikayetvar sitesinde baktığımda 253 tane sikayet olduğunu gördüm, çoğunun da sipariş hazırlanıyor yazısından ve kargoya ürününün verilmemesinden şikayet edilmiş. Böyle bir durumla karşılaşır mıyım sizce?

Mağazası olan, kurumsal bir firma. Hem Noel hem Yılbaşı olduğu için yoğun bir kargo dönemine denk gelmiş olabilirsiniz. Hiç alışveriş yapmadım ancak çok büyük bir problem yaşayacağınız sanmıyorum. 10 Gündür Amazon kargomu bekliyorum mesela. Noel sebebiyle gönderemiyorlardı.

Merhaba. Sinerji bilgisayar nasıl bir hizmet sağlıyor? Memnun olan sayısı fazla mıdır? Cuma günü Gigabyte B550M DS3h anakart aldım, normalde yarın kargo da diye uyarı ibaresi vardı ve aradan 2 gün geçti halen sipariş onaylanıyor aşamasında. Sikayetvar sitesinde baktığımda 253 tane sikayet olduğunu gördüm, çoğunun da sipariş hazırlanıyor yazısından ve kargoya ürününün verilmemesinden şikayet edilmiş. Böyle bir durumla karşılaşır mıyım sizce?
Bu günlerde yılbaşı yüzünden, kargo hizmetleri ve ürün satıcıları çok fazla geçiştiriyorlar. Benimde 1 mouse hepsiburada yüzünden 1.5 hafta oldu nerdeyse.

Montaj hizmetinde gecikebiliyor.

Hafta sonu ve yılbaşı içinde ise normaldir.

Mağazası olan, kurumsal bir firma. Hem noel hem yılbaşı olduğu için yoğun bir kargo dönemine denk gelmiş olabilirsiniz. Hiç alışveriş yapmadım ancak çok büyük bir problem yaşayacağınız sanmıyorum. 10 gündür Amazon kargomu bekliyorum mesela. Noel sebebiyle gönderemiyorlardı.

Bu günlerde yılbaşı yüzünden, kargo hizmetleri ve ürün satıcıları çok fazla geçiştiriyorlar. Benim de 1 mouse Hepsiburada yüzünden 1.5 hafta oldu neredeyse.

Yalnız atlanılan bir konu var arkadaşlar ürünü sipariş etmeden önce yarın kargo da diye uyarı ibaresi vardı ertesi gün kargoya verilecek diye sipariş etmiştim ancak sonuç hüsran oldu. Yarın arayacağım bakalım firmayı ne sonuç çıkacak.

Yalnız atlanılan bir konu var arkadaşlar ürünü sipariş etmeden önce yarın kargo da diye uyarı ibaresi vardı ertesi gün kargoya verilecek diye sipariş etmiştim ancak sonuç hüsran oldu. Yarın arayacağım bakalım firmayı ne sonuç çıkacak.

Evet öyle bir ibare var ama mantık olarak da perşembeden sonra verililen sipariş pazartesi gelir ve yılbaşı veya resmi tatil sonrası verilen siparişlerde o gün bittikten sonra verilir ve pazartesi tatil bitiyor sipariste salı ya da çarşamba eline ulaşır bu dediklerimin dışında ise ara sor ya da siparişini iptal et hiç uğraşma.

Evet öyle bir ibare var ama mantık olarak da perşembeden sonra verililen sipariş pazartesi gelir ve yılbaşı veya resmi tatil sonrası verilen siparişlerde o gün bittikten sonra verilir ve pazartesi tatil bitiyor sipariste salı ya da çarşamba eline ulaşır bu dediklerimin dışında ise ara sor ya da siparişini iptal et hiç uğraşma.

Bakalım hayırlısı teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı