Sinerji bilgisayar güvenilir mi?

Quarekts

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Rtx 4060
Ryzen 5 5600
16 Gb XPG Ram
Öncelikle merhaba arkadaşlar. Sinerji bilgisayardan bilgisayar topladım 25K'ya. Ama alıp almamak konusunda kararsız kaldım. İlk defa alışveriş yapacağım için Sinerji'den.

Sistem idare eder ama 2K fazla verip 4060ti almak varken 3060 alınmaz. Ha diyorsanız 1 kuruş yukarı çıkamam o zamanda 3060 almak yerine AMD muadillerine bakmanızı öneririm 3060 sıfır alınacak bir kart değila rtık.

Render işleri ile vs. uğraşıcağım bellek sıkıntı olmasın. Bu arada 30 bin ile 25 bin arasında'da olur bütçe konusunda.

@Caner Uncu hocamın önerisiyle şu an 34.000 değerinde olan technopat three sistemini 26-27 arasına kapatmıştım 1 ay önce. Yine kendisine katılmadan edemeyeceğim 4060 ile 3060 arasında dağlar kadar fark oluyor DLSS3 ve Frame Generation sayesinde.

Aceleniz yoksa İndirim Köşesi ve teknoloji kanallarının indirim videolarını beklemeniz faydanıza olabilir. Yukarda belirtildiği gibi AMD kartlar da tercih edilebilir FSR3 DirectX11-12 tüm oyunlara gelecek şeklinde görmüştüm. Tıpkı DLSS gibi ciddi FPS artışı sunuyor.

@Caner Uncu hocamın önerisiyle şu an 34.000 değerinde olan Technopat three sistemini 26-27 arasına kapatmıştım 1 ay önce. Yine kendisine katılmadan edemeyeceğim 4060 ile 3060 arasında dağlar kadar fark oluyor DLSS3 ve frame generation sayesinde.

Aceleniz yoksa indirim köşesi ve teknoloji kanallarının indirim videolarını beklemeniz faydanıza olabilir. Yukarıda belirtildiği gibi AMD kartlar da tercih edilebilir FSR3 DirectX11-12 tüm oyunlara gelecek şeklinde görmüştüm. Tıpkı DLSS gibi ciddi FPS artışı sunuyor.

AMD yana değilim ben render işlerinde kötü oyun konusunda iyi maximum o kadar.

Yeni konular

Geri
Yukarı