Sinerji.gen.tr - Internal server error

Kendomen

Kilopat
Makaleler
4
Daha fazla  
Sinerji'ye ne oldu acaba? Sistemi birkaç saat önce aldık site böyle oldu. Bakım vs mi var?
aaaaaaaaaaaaaaaa.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende bunu arıyorum internette.Sistem toplayacağım oradan fakat bugün böyle birşey oldu. Bende bilmiyorum ama 2. siteleri olan sadecenotebook.com a girdim oradada BAKIM VAR yazıyor...

Evet bende girdim önce çok yavaştı sonra bakım var yazıyordu sonrada error.

Dosya Ekleri

• Adsız.png
    Adsız.png
    39,2 KB · Görüntüleme: 416
Bende bunu arıyorum internette.Sistem toplayacağım oradan fakat bugün böyle birşey oldu. Bende bilmiyorum ama 2. siteleri olan sadecenotebook.com a girdim oradada BAKIM VAR yazıyor...

Evet bende girdim önce çok yavaştı sonra bakım var yazıyordu sonrada error.
Teşekkürler. Önemli birşey değildir değilmi? Sistemi yeni sipariş verdim.

Bakım var dedigine göre ya yarın yada bir sonraki gün siteler tekrar açılacaktır herhalde.
Hem sen siparişi kapanmadan önce verdiysen sana gelirken sitenin açık olmasına gerek yok
genelde 2 - 3 günde ulaşıyor siparişler.

Bakım var dedigine göre ya yarın yada bir sonraki gün siteler tekrar açılacaktır herhalde.
Hem sen siparişi kapanmadan önce verdiysen sana gelirken sitenin açık olmasına gerek yok
genelde 2 - 3 günde ulaşıyor siparişler.
Siparişi bakımda site arada açılıp kapanırken vermiştim sorun olmaz değilmi?

Siparişi bakımda site arada açılıp kapanırken vermiştim sorun olmaz değilmi?

Sen o sipariş ver tuşuna bastıysan sıkıntı olmaz sanırım.Bende öyle aman aman bir bilgiye sahip degilim.
Fakat sipariş site açıldıktan sonra da olsa öncede olsa eline ulaşacaktır.

Senin için iyi haber mi olur kötü haber mi olur bilmem fakat sadecenotebook.com açıldı Bakımda demiyor artık..

Sen o sipariş ver tuşuna bastıysan sıkıntı olmaz sanırım.Bende öyle aman aman bir bilgiye sahip degilim.
Fakat sipariş site açıldıktan sonra da olsa öncede olsa eline ulaşacaktır.

Senin için iyi haber mi olur kötü haber mi olur bilmem fakat sadecenotebook.com açıldı Bakımda demiyor artık..
Bende az önce sordum birkaç saate açılır dediler bakım varmış. Bu arada soruma 2 dakika içinde cevap verdiler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı