Sinerji Güvenilir midir?

Randower

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Meslek
Üniversite öğrencisi
Profil Kapağı
1524136703
Arkadaşlar yakın zamanda Sinerji'den sistem toplayacağım. Ne kadar güvenilir bir site acaba, alış veriş yapan arkadaşlarım bir yorum yazabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar bende yakın zamanda sinerjiden sistem toplayacağım. Alışveriş yapanlara ve sistem toplayanlara sorularım var.
Sistemi topladıktan sonra ekran kartı kasada takılı halde mi yollanıyor, yoksa kendi kutusuna geri koyuluyor mu.?
Bileşenlerin kendi kutularını ve kutu içeriklerini eksiksiz yolluyorlar mı ?

Şahsen bileşenleri sipariş edip montaj hizmeti istemedim, kendim topladım. Her biri ayrı ayrı kendi kutusundaydı. Kutu içerikleri vs. tamdı.
Fakat montaj hizmeti isterseniz sisteminizi yine kuruyorlar, test ediyorlar. Ekran kartını çıkarıp kendi kutusunda yolluyorlar. Müşteri temsilcisinin bana verdiği bilgi. Sipariş notlarına da eklersiniz.

Bende Cooler Master'ın bir sıvı soğutmasını aldım bakalım nasıl olacak. Kargolamala süresi iyiydi. Sipariş ettiğim gün kargoya vermişler direk.

Arkadaşlar bende yakın zamanda sinerjiden sistem toplayacağım. Alışveriş yapanlara ve sistem toplayanlara sorularım var.
Sistemi topladıktan sonra ekran kartı kasada takılı halde mi yollanıyor, yoksa kendi kutusuna geri koyuluyor mu.?
Bileşenlerin kendi kutularını ve kutu içeriklerini eksiksiz yolluyorlar mı ?
Ben ekran kartsız bir şekilde almıştım fakat sipariş notuna ekran kartını kutusunda yollayın derseniz kutusunda yollayacaktır.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı