Sinerji Regulus sistem nasıl?

• Konuyu başlatan Kckc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 19
  • Görüntüleme 747
Tamam ama bu devirde iyi bir fiyat değil mi? Sinerji regulus üstte gönderdiğim link?

Çok pahalı geldi bana bilemiyorum. Bugün bu ürünü forumda gördüm. İkinci ele bulaşmak istemezsen anlarım ama ürünlerin hepsi garantiliymiş ve açıkçası benim hoşuma gitti fiyat. İstersen bir değerlendirebilirsin. Bu önerdiklerim tabii ki daha az performanslı olacaktır sizin sisteminize göre ama fiyat olarak bakarsan daha mantıklı.

Daha iyi değil ama performanslı ve ucuz. Niyetin oyun oynamaksa bunu alabilirsin.

Hava almayan kasa ve ramazan pidesi pişirebileceğiniz bir ekran kartı. 😂

Bu sistemi çoğu kişiye önerdim ilk önce 14.000TL'ydi sonra 15.000 oldu şu an 16.000'lere gelmiş alınmaz.

Peki ben bu sistemi stoklar düzelince AMD de yeni bir işlemci serisi çıkarınca alsam monitörsüz bir şekilde bu sistemi 11500 TL'ye alabilir miyim?

Çok pahalı geldi bana bilemiyorum. Bugün bu ürünü forumda gördüm. İkinci ele bulaşmak istemezsen anlarım ama ürünlerin hepsi garantiliymiş ve açıkçası benim hoşuma gitti fiyat. İstersen bir değerlendirebilirsin. Bu önerdiklerim tabii ki daha az performanslı olacaktır sizin sisteminize göre ama fiyat olarak bakarsan daha mantıklı.

Sorunlu SSD'ye sahip.

Sizce bu fiyata bu sistem iyi mi?
Bence genel olarak tüm sitelerde rtx3070li sistemler 20kdan başladığı için sinerji regulus en mantıklı seçenek şuanki piyasada, yani 16kya daha iyi hazır sistem görmedim şu aralar(kampanyalı cıkartılanlar hariç)

Yeni konular

Geri
Yukarı