Sinerji'de onay bekliyor yazısı kaç saatte gidiyor?

Darth Vader FRT

Centipat
Yer
İstanbul Beşiktaş
Yaklaşık 1 saat önce sinerji bilgisayardan bir hazır sistem aldım bazı bileşenlerini yükselttim eksiksiz bir şekilde ödeme işlemini yaptım onay bekliyor yazıyor bu onay bekliyor yazısı kaç saatte gidiyor acaba içimde kötü bir his var içimi yiyor aşırı sabırsızım.

Yaklaşık 1 saat önce sinerji bilgisayardan bir hazır sistem aldım bazı bileşenlerini yükselttim eksiksiz bir şekilde ödeme işlemini yaptım onay bekliyor yazıyor bu onay bekliyor yazısı kaç saatte gidiyor acaba içimde kötü bir his var içimi yiyor aşırı sabırsızım.
Sabırlı olmaya çalışın stok durumunu kontrol ediyorlardı ya da daha bir çalışanın eline düşmemiştir veya para yatmamıştır daha hesaplarına.

Gün içinde onaylanır merak etmeyin. Ben de dahil olmak üzere yüzlerce insan Sinerji’den sistem aldı ve bir sorun olmadı. Bu yoğun günlerde firmalara anlayış gösterin. Belirtilen kargo süresini geçmeden iletişim kurmayın. Gerçekten ihtiyacı olan insanlar ulaşmakta zorluk çekmesin.

Ben sinerji de değil de başka bir firmada 2 gün onay bekledim ve güvenilir bir firmaydı. Malum süreçten dolayı bu tarz gecikmeler olabilir yani hemen olumsuz düşünmeyin. Sabır sabır ya sabır :)

Gün içinde onaylanır merak etmeyin. Ben de dahil olmak üzere yüzlerce insan Sinerji’den sistem aldı ve bir sorun olmadı. Bu yoğun günlerde firmalara anlayış gösterin. Belirtilen kargo süresini geçmeden iletişim kurmayın. Gerçekten ihtiyacı olan insanlar ulaşmakta zorluk çekmesin.
evet az önce onaylandığını gördüm bir bey efendi özel olarak ilgilendi benimle çok iyi insanlar

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı