Sinerji'deki puanlar ne anlama geliyor?

Kaan Çalışkan

Hectopat
Daha fazla  
Burdaki gibi. Yazan puanlar ne anlama geliyor? Fiyatla alakalı gibi ama ne alaka puan onu anlamadım.
Bu arada sistem nasıl? (Gtx 750 Ti sahibiyim.)

Screenshot_2016-01-25-22-20-14.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Burdaki gibi. Yazan puanlar ne anlama geliyor? Fiyatla alakalı gibi ama ne alaka puan onu anlamadım.
Bu arada sistem nasıl? (Gtx 750 Ti sahibiyim.)

Eki Görüntüle 134819
Sistem güzel olmuş. Şuanda elinde sadece GTX750 Ti mı var? Eğer öyleyse bence bu sistem soğutucuyu çıkarıp 240GB SSD alman lazım. Onun dışında sorun yok.
Puanlandırma hakkında bilgim yok ancak biraz düşündüğümde o ürünü alan insanlar yorumlarıyla verdiği puanlar neticesinde çıkan bir memnuniyet tablosu olabilir. Tabii bu ürünün kötü olduğunu göstermez. Alabilirsiniz sorun yok.

Sistem güzel olmuş. Şuanda elinde sadece GTX750 Ti mı var? Eğer öyleyse bence bu sistem soğutucuyu çıkarıp 240GB SSD alman lazım. Onun dışında sorun yok.
Puanlandırma hakkında bilgim yok ancak biraz düşündüğümde o ürünü alan insanlar yorumlarıyla verdiği puanlar neticesinde çıkan bir memnuniyet tablosu olabilir. Tabii bu ürünün kötü olduğunu göstermez. Alabilirsiniz sorun yok.
Hocam, Recep Baltaş stok soğutucu kullanan arkadaşlar hobi olarak oynamaya devam etsin demişti. Bu yüzden bi soğutucu ekledim araya. Ayrıca bütçeyi artırıp 240 gb yapabilirim.

Edit: ordakini değiştirmemişim.
Fanları attım onun yerine venom atto koydum.
Ben onunla karıştırdım.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı