Sinerji'den alınan bilgisayar ne zaman teslim edilir?

Escaloff

Kilopat
Yer
İzmir/Edirne
Daha fazla  
Profil Kapağı
1522523673
Sinerji Bilgisayar'dan özelleştirerek warmachine satın aldım. İleride GTX 1650'yi tanıdığıma verip, stoklar geldiğinde RTX 2060'a geçeceğim. Sistem şu şekilde;

2.png

Ürünü 20 Mayıs perşembe günü satın aldım. Hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. Bugün 4. iş günü oldu. İzmir'de yaşıyorum, kargo sürecin aktaracağım sizlere. Bilgilendirmek amacıyla yapıyorum.

Untitled.png

Sizce ne zaman teslim edilir?

Sinerji Bilgisayar'dan özelleştirerek warmachine satın aldım. İleride GTX 1650'yi tanıdığıma verip, stoklar geldiğinde RTX 2060'a geçeceğim. Sistem şu şekilde;

Eki Görüntüle 1042296

Ürünü 20 Mayıs perşembe günü satın aldım. Hala hazırlanıyor olarak gözüküyor. Bugün 4. iş günü oldu. İzmir'de yaşıyorum, kargo sürecin aktaracağım sizlere. Bilgilendirmek amacıyla yapıyorum.

Eki Görüntüle 1042297

4-5 güne elinizde olur sanırım.

Eki Görüntüle 1042296

Eki Görüntüle 1042297

Hayırlı olsun bu arada.

Sistem bugün elime ulaştı. Kablolama müthişti, ekran kartını takmamışlar kendim taktım. Sistemden çok memnunum şu anda. 8 iş günü içinde kargoya veriyorlar, MNG kargo 1 günde evime teslim etti(İzmirdeyim). Kutuda çizik bile yoktu. Evime kadar taşıdılar.

Sistem bugün elime ulaştı. Kablolama müthişti, ekran kartını takmamışlar kendim taktım. Sistemden çok memnunum şu anda. 8 iş günü içinde kargoya veriyorlar, MNG Kargo 1 günde evime teslim etti(izmirdeyim). Kutuda çizik bile yoktu. Evime kadar taşıdılar.

Gerçekten kablolama güzeldi benim sistemde de.

Sistem
Sistem bugün elime ulaştı. Kablolama müthişti, ekran kartını takmamışlar kendim taktım. Sistemden çok memnunum şu anda. 8 iş günü içinde kargoya veriyorlar, MNG kargo 1 günde evime teslim etti(İzmirdeyim). Kutuda çizik bile yoktu. Evime kadar taşıdılar.
Ekran kartı bana takılı gelmişti. Plastik kelepçe ile sabitli şekilde. Ve evet kablolamayı iyi yapıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı