Sinerji'den ekran kartı alınır mı?

GRYPHEX

Decapat
Yer
Eskişehir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Öncelikle merhabalar, şu ekran kartını Sinerji'den sipariş verdim ama ondan sonra Şikayetvar'a falan baktığımda bazı şikayetler gördüm, bazı ürünler stokta yokmuş ama varmış gibi gösteriliyormuş, bir bilgisi olan veya daha önce bu siteden alışveriş yapmış birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim.

Öncelikle merhabalar, şu ekran kartını Sinerji'den sipariş verdim ama ondan sonra Şikayetvar'a falan baktığımda bazı şikayetler gördüm, bazı ürünler stokta yokmuş ama varmış gibi gösteriliyormuş, bir bilgisi olan veya daha önce bu siteden alışveriş yapmış birisi varsa yardımcı olursa çok sevinirim.
Sinerji'den hiçbir şey almadım, bilmiyorum fakat Şikayetvar sitesinde şikayeti olmayan bir şirket bile bulamazsınız. İllaki bir şikayet olur, bu bir değerlendirme kriteri değildir, asıl kriter geri dönüş oluyor mu şikayetler dikkate alınıp çözülüyor mu ona bakılmalı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Peki bu malzemeler elinize ne kadar sürede ulaştı? Eskişehir'de ikamet ediyorum tahmini olarak bana ne kadar sürede ulaşır? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Adamlar piyasanın en alt fiyatından veriyor stokları az olur sen sipariş verdiğinde stok yoksa sipariş verilir o gelir sonra sana kargo edilir 15 gün süre veriyorlar ürünlerde yanlış hatırlamıyorsam bekleyemem diyorsan 200 300 daha koy başka yerden al. Yok uyguna alayım hemde 3 gün sonra gelsin diyorsan o şans biraz zor. Ama sonuç olarak sonunda gelir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı