Sınıf Öğretmenliği KPSS kitap önerisi

Akif

Technopat
Sosyal Tayfı
Makaleler
65
Daha fazla  
Meslek
Öğretmen
Merhabalar,

Temel Eğitim Sınıf Öğretmenliği bölümü 3. sınıf öğrencisiyim. KPSS'ye hazırlanmaya başlamak istiyorum. Hangi kitapları önerirsiniz?

Benim Hocam Yayınları'nın kitaplarını inceleme fırsatım olmuştu. Kitabın anlatımı ve soruları gerçekten kaliteli ve güzel. Tavsiye ederim.

Anladım hocam çok teşekkür ediyorum her ikinize de. Peki önümüzde 1 yıl kadar bir süre olduğunu düşünerek genel yetenek veya genel kültür bölümlerinden hangilerinden başlamamı önerirsiniz?

Anladım hocam çok teşekkür ediyorum her ikinize de. Peki önümüzde 1 yıl kadar bir süre olduğunu düşünerek genel yetenek veya genel kültür bölümlerinden hangilerinden başlamamı önerirsiniz?
Buradaki strateji senin elinde, temel bilgi olarak güçlüysen şu anki bilgilerinle türkçe matematik toplamda 35-40 net yapabiliyorsan genel kültürden başla. Temel bilgide eksik olduğun kısımlar varsa genel yetenekten başla. GY-GK'ye tam donanımlı çalışabilirsen alanın da %50'sini rahat yaparsın demektir. Sonrasında alan için konu çalışmaya başlarsın.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı