Sinirli dişi muhabbet kuşum

Kuş altı veya 7 aylık hep görünüşü aynı mı kalıyor yoksa değişiyor mu?
Bu saatten sonra çok fazla bir değişim olmaz. Genelde bebeklik sonrası görünüşleri oturur. Büyüdükçe göz çeperi büyür ve kafa üstündeki halkalar kaybolur yavaş yavaş.

Dişi kuşkunuz için hasta diyordunuz ne durumda şu an acaba merak ettim? Umarım iyidir.

Bu saatten sonra çok fazla bir değişim olmaz. Genelde bebeklik sonrası görünüşleri oturur. Büyüdükçe göz çeperi büyür ve kafa üstündeki halkalar kaybolur yavaş yavaş.

Dişi kuşkunuz için hasta diyordunuz ne durumda şu an acaba merak ettim? Umarım iyidir.
Mikostatin iyi geldi hocam bir şeyimiz kalmadı Allah'a şükür. ☺ Size de yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Erkek kuşumun kafasında şöyle şeyler çıkmaya başlamıştı ondan sordum değişir midir diye. ☺
IMG-20160221-WA0005.jpg

Mikostatin iyi geldi hocam bir şeyimiz kalmadı Allah'a şükür. ☺ Size de yardımlarınız için çok teşekkür ederim.

Erkek kuşumun kafasında şöyle şeyler çıkmaya başlamıştı ondan sordum değişir midir diye. ☺
Eki Görüntüle 446232
Tüy değişiyor/çıkarıyor kuşunuz eğer böyleyse. Kuşlar yılda birkaç kez tüy atarlar, çok sancılı ve stresli bir süreçtir. Fazla rahatsız etmeyin kuşunuzu bu ara. Biraz durgun görünebilir. Vitamin, yumurta maması ve meyve sebze verin. Çok yardımı olur.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı