Sınırlı İnternet Bağlantısı Hatası

Furkan958

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Daha fazla  
Meslek
öğrenci
Arkadaşlar internetim ttnet ultranet 12 mbs sınırsız 75 gb akk var. Kotayı aşmadım. Battlefield 3 oynarken bazen 30 dk. bazen bir saat sonra internet erişim hatası alyorum. Modemi kapatıp açtığımda geliyor. Dns ayarı kullanmıyorum. Ne yapmalıyım. Bu arada 3 kişi kullanıyoruz. Şimdiden teşekkürler.

Kardeşim 2 senedir, 3 kişi kullanıyorum. Bu son 2 haftadır böyle bir şeyle karşılaşıyorum. Günde 4-5 defa gittiğide oluyor. Bazen hiç sorun yaşamadığım zamanlarda. Zaten 1 ay sonra taahhüt bitince 2 kişi kullanacağız ve ttneti bırakıp başka bir yere yöneleceğim. Şimdilik ne gibi bir çözüm bulabiliriz. Yardımcı olabilirmisin?

Arkadaşlar internetim ttnet ultranet 12 mbs sınırsız 75 gb akk var. Kotayı aşmadım. Battlefield 3 oynarken bazen 30 dk. bazen bir saat sonra internet erişim hatası alyorum. Modemi kapatıp açtığımda geliyor. Dns ayarı kullanmıyorum. Ne yapmalıyım. Bu arada 3 kişi kullanıyoruz. Şimdiden teşekkürler.
Bu Sorun Oluştuğu Zaman Modem Arayüzüne Girebiliyormusunuz? Eğer Girebiliyorsanız Modem İP Adresi Alabiliyormu Ona Bakın Eğer Almıyorsa Sorun Modeminizdedir. Fabrika Ayarlarına Döndürüp Deneme Yapabilirsiniz. Wifi Sürücüleriniz Güncel Değilse Güncellerseniz Belki Çözülebilir.

Modem arayüzüne girebiliyorum. Modemde internet var gösteriyor. Kapatıp açtığımda 1-2 dk. yok gösteriyor sonra bağlanıyor. Benim canımı sıkan, oyun oynarken, birşey indirirken yarıda kesiliyor.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı