Sınırsız Xbox Game Pass Ultimate güvenilir mi?

• Konuyu başlatan wapps
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 658

wapps

Centipat
Daha fazla  

Arkadaşlar internette bunu gördüm gerçek midir? Ona göre alacağım veya almayacağım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Arkadaşlar internette bunu gördüm gerçek midir? Ona göre alacağım veya almayacağım.

Sınırsız olamaz maksiumum 1 yıldır almayın.

Sınırsız olduğu besbelli yalan ve site hiç güvenilir e benzemiyor. Almayın.

Aynı hesabı birden fazla kişiye satıyorlar ve birileri satın aldıkça game pass süresini uzatıp döngüyü devam ettiriyorlar :) Bende uzun süre kullandım.
Aynı anda kullanımda sıkıntı olmaz mı o zaman? Arkadaşlarla da yapılması mantıklı bir şey çünkü.

Gerçi düşününce örneğini ben de yapmıştım. Aynı anda 2 cihazda oyun oynamıştık. Teki konsol öbürü bilgisayardı.

Aynı anda kullanımda sıkıntı olmaz mı o zaman? Arkadaşlarla da yapılması mantıklı bir şey çünkü.

Gerçi düşününce örneğini ben de yapmıştım. Aynı anda 2 cihazda oyun oynamıştık. Teki konsol öbürü bilgisayardı.
Yani ben kullanırken microsofttan kontrol ettiğimde hesap ben dahil yüzlerce bilgisayarda açıktı. Demek ki aynı anda kullanımda bir sorun olmuyormuş. Forza Horizon 4 Ultimate oynuyordum.

Geri
Yukarı