Sinking City tarzı oyun önerisi

ergencokur

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, the sinking City oyununu bitireli yaklaşık 1 ay oldu fakat oyunun çok eksiği olmasına rağmen atmosferi çok hoşuma gitmişti. İçinde cthulhu mitosu var bilinmeyene duyulan merak falan yani kısacası atmosfer ve ortam size kendine bağlıyor fakat buna benzer başka bir oyun arayışındayım yardımcı olursanız sevinirim...

Bu arada oynadığım oyunlardan başka bir yapım önerin lütfen.

Resident Evil serisi (bütün oyunlarını oynadım önermeyin)

Call of cthulhu (tüm serisi)

Metro (tüm seri)

Outlast (tüm seri)

Not= eski oyunda olabilir fakretmez grafik takıntım yok.

Arkadaşlar merhaba, the sinking City oyununu bitireli yaklaşık 1 ay oldu fakat oyunun çok eksiği olmasına rağmen atmosferi çok hoşuma gitmişti. İçinde cthulhu mitosu var bilinmeyene duyulan merak falan yani kısacası atmosfer ve ortam size kendine bağlıyor fakat buna benzer başka bir oyun arayışındayım yardımcı olursanız sevinirim...

Bu arada oynadığım oyunlardan başka bir yapım önerin lütfen.

Resident Evil serisi (bütün oyunlarını oynadım önermeyin)

Call of cthulhu (tüm serisi)

Metro (tüm seri)

Outlast (tüm seri)

Not= eski oyunda olabilir fakretmez grafik takıntım yok.

Sinking City atmosferi güzeldi. Oynadım biraz ama etkilendmedim. The Witcher 3 yazmamışsın. Skyrim yazmamışsın. Mad of sker geçen gün kurdum ama Outlast bitiren biri için tercih edebilirsin sanırım. Oyun türkçedir. Akrabam assains Creed odssey tavsiye etmiştir. Sleeping dogs iyidir. Tom radier 2013 ve sonrası güzeldir. Aklıma gelenler bunlar dostum. Bunların dışında kap Gamepad'ini gel FIFA 21'e diyorum :)

Geri
Yukarı