Sırt ağrısına ne iyi gelir?

SpeedCowboy

Decapat
1 Hafta öncesinde 4 gün süren ağır taşıma yapmıştım son gün taşırken basamak ciktigim için biraz sırt ağrım oldu birkaç güne geçer dedim ama geçmedi tam bir hafta oldu. Durduğum yerde ağrımıyor ama zıpladığımda ağrıyı hissediyorum bu ağrıya ne iyi gelir?

1 Hafta öncesinde 4 gün süren ağır taşıma yapmıştım son gün taşırken basamak ciktigim için biraz sırt ağrım oldu birkaç güne geçer dedim ama geçmedi tam bir hafta oldu. Durduğum yerde ağrımıyor ama zıpladığımda ağrıyı hissediyorum bu ağrıya ne iyi gelir?

Zıplamamak :D.

Sırtım ağrıdığı zaman sıcak bir duş alıp yastıklarla beraber yatakta vakit geçiriyordum. 2-3 güne geçiyordu genelde. Eğer bu dediklerim ve gelen mantıklı öneriler işe yaramazsa bir doktora görünmenizde fayda var.

Çok yardımcı oldunuz demeseniz aklıma doktora gitmek kesinlikle gelmezdi hatta tıpın varlığını sayenizde öğrendim.

Burada arkadaşlarla dalga geçmişsin fakat bu gibi durumlarda yanlış tedavi omuriliği zedeleybilir aslında iyiliğini düşünmüşler he ben yine de böyle demelerini istemiyorsan internete yazabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı