Sırtımda ve göğsümde sivilce çıkıyor

prof_efe

Decapat
15 yaşındayım 183 78 kiloyum. 6 aydır fitness yapıyorum. Suplement falan hiçbir şey kullanmıyorum. Pirinç, makarna vs. ile besleniyorum. Sırtım sivilce kaynıyor. Göğsümde de fazlasıyla var. Normal bir durum mu nereyi yanlış yapıyor olabilirim? Dediğim gibi yağlı pek beslenmiyorum, biraz da şeker tüketiyorum. Fotoğraf bıraktım büyütünce iyice belli oluyor sivilceler. Efektli halini de koyuyorum daha fazla belli oluyor. Göğsümün fotoğrafı yok.

Dosya Ekleri

• WhatsApp Image 2024-03-01 at 23.01.06.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-01 at 23.01.06.jpeg
    87,6 KB · Görüntüleme: 47
  • WhatsApp Image 2024-03-01 at 23.06.58.jpeg
    WhatsApp Image 2024-03-01 at 23.06.58.jpeg
    43,2 KB · Görüntüleme: 47
Dostum trembelone gibi görünmüyor ama umarım iğne falan vurmamışsındır vücuduna. Vurmadan da bunlar çıkıyorsa ergenlik yüzünden olabilir.

15 yaşındayım 183 78 kiloyum. 6 aydır fitness yapıyorum. Suplement falan hiçbir şey kullanmıyorum. Pirinç, makarna vs. ile besleniyorum. Sırtım sivilce kaynıyor. Göğsümde de fazlasıyla var. Normal bir durum mu nereyi yanlış yapıyor olabilirim? Dediğim gibi yağlı pek beslenmiyorum, biraz da şeker tüketiyorum. Fotoğraf bıraktım büyütünce iyice belli oluyor sivilceler. Efektli halini de koyuyorum daha fazla belli oluyor. Göğsümün fotoğrafı yok.

Şeker yağa çevrilebilir karaciğerde ve sivilceye neden olabilir bir de sırtınızı keselemezseniz böyle olabilir.

O zaman cildiye ye gidin hocam. Doktora gitmekte fayda var.

Abi diyabet hakkında bir bilgin var mı? Kan testinden diyabet çıkar mı? Yakın zaman da vitamin ve minarellerime baktırmıştım sorun yoktu. Ama sporda sürekli arka arkaya su içiyorum. Gün içinde de oluyor bazen. Susamıyorum ama içtiğim gibi ağzım kuru kalıyor bir daha içiyorum. Memorial adlı kaynaktan baktığıma göre neredeyse tüm belirtiler var.

Geri
Yukarı